Zoufalé manželky 7. série CZ (Desperate Housewives) - 6DVD

První disk
EPIZODA 1 – PAUL SE VRACÍ
Paul Young se vrací na Wisteria Lane a nastěhuje se do domu, kde dřív bydlela Susan. Gabriell a Carlos objeví tajemství, o kterém radši jeden druhému nepoví, a Lynette naváže kontakt se starou známostí z vysoké školy.
EPIZODA 2 – TO JE MOJE ŽENA
Susan má pochybnosti o svojí nové práci. Bree si nemůže pomoct a začne si něco s jedním mládencem. Vztah Toma a Lynette mezitím dosáhne naprostého dna a na Wisteria Lane přibude nová sousedka.
EPIZODA 3 – CO JE ŠTĚSTÍ
Carlos a Gabrielle se dozvědí něco o své dceři, a tak musí přijmout zásadní rozhodnutí. Susan začne soupeřit s někým ze sousedství a Renee a Bree svádí boj o to, kdo si získá Keithovu pozornost.
EPIZODA 4 – HLAVNÍ JE TO, CO JE UVNITŘ
Susan se bojí, že se její tajemství provalí. Lynette se až příliš spoléhá na Penny, která má hlídat malou Paige, a kouká z toho pěkná polízanice. Renee a Brie přestanou bojovat o Keithe, protože si uvědomí, že jejich přátelství je přednější.
Druhý disk
EPIZODA 5 – SE MNOU SE POBAVÍŠ
Gabrielle a Renee si vypráví velmi osobní věci a díky tomu se hodně sblíží. Naprosto spokojená, ale vyčerpaná Bree se snaží držet krok s Keithem. Paul Young nabídne Susan něco velmi lákavého.
EPIZODA 6 – ČEHO SE NEJVÍC BOJÍTE?
Halloween je tu i se svými rozvernými kousky, dárečky a děsivými situacemi. Bree navštíví Keithe u něj doma a je z toho v šoku. Renee zorganizuje velkou halloweenskou party. Lynette a Tom zatím musí udělat těžké rozhodnutí.
EPIZODA 7 – JAK CHUTNÁ PONÍŽENÍ
Lynette a Renee spolu začnou podnikat. Susan má potíže se svou novou úlohou, hlídá totiž malou Paige. Gabrielle si uvědomí, že nová přátelství nikdy nepřekonají ta stará.
EPIZODA 8 – SMUTNÉ DÍKŮVZDÁNÍ
Bree na den díkůvzdání hostí Keithovy rodiče a Keith ji při tom překvapí nečekanou otázkou. Gabrielle zatím připravuje mexickou hostinu pro všechny Sánchezovce. Renee a Tom vzpomínají na minulost a přemýšlí, co mohlo být, ale už nikdy nebude.
Třetí disk
EPIZODA 9 – NAŠE KLIDNÉ KRÁLOVSTVÍ
Paulovy nové plány nikoho ve Wisteria Lane netěší. Gabrielle a Carlos řeknou Grace něco velmi důležitého a Bree se stane něco neobvyklého, když se snaží najít partnerku pro Richarda, aby tak mohla pobýt chvilku o samotě s Keithem.
EPIZODA 10 – REBELOVÉ VE WISTERIA LANE
Manželky se spojí, aby za každou cenu Paulovi zabránily uskutečnit plán, podle kterého by ve Wisteria Lane vznikl dům na půl cesty. Bree učiní ve vztahu s Keithem velký krok a Juanita zmizí poté, co odhalí tajemství Gabrielle.
EPIZODA 11 – Tajemn ý střelec
Bree a Keith spolu začnou žít, ale jakmile se objeví Orson, který potřebuje pomoc, začnou potíže. Susan slíbí, že tajemství Toma a Renee nikdy nepoví Lynette. Paul zjistí, že matka Beth je Felicia Tillman.
EPIZODA 12 – Kam patřím
Sophie, matka Susan, navštíví svou nemocnou dceru a přinese další špatné zprávy. Lynette se Tomovi pomstí za desítky let staré tajemství a Lee s Bobem oznámí, že chtějí adoptovat malou holčičku.
Čtvrtý disk
EPIZODA 13 – Ještě jsem tady
Bree se seznámí s Amber, Keithovou bývalou dívkou, a zjistí něco, co vůbec netušila. Stella, matka Lynette, přijede na návštěvu, aby všem oznámila, že se bude vdávat, a Gabrielle se snaží vyrovnat se ztrátou Grace.
EPIZODA 14 – Stíny minulosti
Paul zjistí, kdo na něj vystřelil. Susan dostane omračující nabídku od starého spolužáka ze střední. Stella si přeje velké rodinné foto, což ovšem není jen tak, jak se ukáže během focení.
EPIZODA 15 – Dopis na rozloučenou
Lynette a Tom se rozhodnou, že nastal čas, aby se Preston a Porter odstěhovali. Susan se snaží využít svůj zdravotní stav ve svůj prospěch. Gabrielle vykoná terapeutickou cestu domů, kde zjistí něco nečekaného.
EPIZODA 16 – Smysl života
Bree a Gabrielle odkryjí svoje skryté schopnosti, když hledají dárce ledviny pro Susan. Výsledky jejich pátrání jsou pro jednoho souseda dost neveselé. Susan se zatím rozhodne, že bude žít naplno, a Renee hlídá děti Lynette, načež si rozmyslí svoje mateřské plány.
Pátý disk
EPIZODA 17 – Všechno je jinak , vše při starém
Beth velmi usilovně pracuje na tom, aby mohla darovat ledvinu, ovšem její úsilí zmaří Paul, její manžel. Tom váhá v jedné pracovní záležitosti, protože je loajální vůči Carlosovi. Gabrielle odhalí citlivé tajemství Renee.
EPIZODA 18 – Chvilky v lese
Andrew se snaží usmířit se svými blízkými a při tom Carlosovi řekne něco, co nikdo nečekal. Lynette má pramalou radost z Tomovy nové práce a Susan má velké štěstí v pokeru, takže vsadí i Mikeovu výplatu.
EPIZODA 19 – Špatně utajené lži
Gabrielle dostala ultimátum, takže musí udělat náročné rozhodnutí. Susan se několikrát zdá podivný sen, a tak se rozhodne usmířit s Paulem. Felicia se chová jako zamlada a přistěhuje se zpátky na Wisteria Lane.
EPIZODA 20 – V neděli se otrávím
Rozpustilá Felicia se přidá k Susan, která se chce udobřit s Paulem. Gabrielle, Juanita a Celia se nastěhují k Bree. Carlos naznačí, že se Bree podílela na dávném zločinu, což podnítí zvědavost probačního úředníka Felicii.
Šestý disk
EPIZODA 21 – Pak jsem dostal opravdu strach
Lynette má výhrady ohledně plánované rodinné dovolené, ale neshody se jí vymknou z rukou. Bree se odvážně rozhodne začít chodit s Chuckem, detektivem s pochybnou minulostí. Paul se utká se Susan a na scéně se objeví nebezpečný člověk z minulosti Gabrielle.
EPIZODA 22 – Pro pocit bezpečí
Gabrielle se rozhodne, že je čas pořídit si zbraň, protože vidí podivného muže, který ji sleduje. Tom a Lynette chtějí do svého života vrátit vzrušení a Susan jen velmi složitě přesvědčí policii, že ji někdo falešně obvinil ze zločinu, kterého se nedopustila.
EPIZODA 23 – Přij ďte k nám na večeři
Tom a Lynette zjistí, že na tom je jejich manželství ještě hůř, než si mysleli. Bree chce vztah s Chuckem posunout o úroveň výš a na Wisteria Lane se objeví nevlastní otec Gabrielle. Večírek na oslavu toho, že se Susan vrací do práce, se začne vyvíjet poněkud nešťastným směrem.


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.


Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky od vydavatele Magic Box
  sledovat novinky herce MacLachlan Kyle
  sledovat novinky herce Hatcher Teri
  sledovat novinky herce Huffman Felicity
  sledovat novinky herce Longoria Parker Eva
  sledovat novinky herce Kinsman Brent
  sledovat novinky herce Kinsman Shane
  sledovat novinky herce Denton James
  sledovat novinky herce Chavira Ricardo
  sledovat novinky herce Savant Doug
  sledovat novinky herce Cross Marcia
  sledovat novinky herce Bowen Andrea
  sledovat novinky herce Strong Brenda
  sledovat novinky herce Sheridan Nicollette
  sledovat novinky herce Pyfrom Shawn
  sledovat novinky herce Huett Zane
  sledovat novinky v kategorii Film
  sledovat novinky v oddělení Film/Komedie
  sledovat novinky v oddělení Film/TV seriál

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu:

Ritchie Guy - Sherlock Holmes: Hra stínů (Game of Shadows)

Vydavatel: Magic Box | Vydáno: 9.5.2012

Cena: 189 Kč