Various - 1000 Classical Masterpieces (Limited Box 61xCD)

Various 1000 Classical Masterpieces (Limited Box 61xCD)


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.

Seznam skladeb
1. Orchestral Suite No. 3 in D Major, BWV 1068: Ouverture - English Chamber Orchestra/Sir Philip Ledger
2. Orchestral Suite No. 3 in D Major, BWV 1068: II. Air (Air on the G-String) - Sir Philip Ledger
3. Orchestral Suite No. 3 in D Major, BWV 1068: Gavotte I & II - English Chamber Orchestra/Sir Philip Ledger
4. Double Violin Concerto in D minor BWV1043: I. Vivace - Jonathan Rees/Jane Murdoch/Scottish Ensemble
5. Double Violin Concerto in D minor BWV1043: II. Largo ma non tanto - Jonathan Rees/Jane Murdoch/Scottish Ensemble
6. Double Violin Concerto in D minor BWV1043: III. Allegro - Jonathan Rees/Jane Murdoch/Scottish Ensemble
7. Orchestral Suite No 2 in B minor, BWV 1067: Rondeau - Sarabande - Bourrees I & II - English Chamber Orchestra/Sir Philip Ledger
8. Orchestral Suite No. 2 in B minor, BWV 1067: Polonaise - Menuet - Badinerie - English Chamber Orchestra/Sir Philip Ledger
9. Brandenburg Concertos, BWV 1046-1051, Brandenburg Concerto No. 4 in G Major, BWV 1049: I. Allegro - Scottish Ensemble/Jonathan Rees
10. Brandenburg Concertos, BWV 1046-1051, Brandenburg Concerto No. 4 in G Major, BWV 1049: II. Andante - Scottish Ensemble/Jonathan Rees
11. Brandenburg Concertos, BWV 1046-1051, Brandenburg Concerto No. 4 in G Major, BWV 1049: III. Presto - Scottish Ensemble/Jonathan Rees
12. Harpsichord Concerto in F minor BWV1056: I. (Allegro) - Bob van Asperen/Melante Amsterdam
13. Harpsichord Concerto in F minor BWV1056: II. Largo - Bob van Asperen/Melante Amsterdam
14. Harpsichord Concerto in F minor BWV1056: III. Presto - Bob van Asperen/Melante Amsterdam
15. The Musical Offering, BWV 1079: Ricercar a 6 - Ensemble Sonnerie
1. Brandenburg Concerto No. 2 in F BWV1047: I. (Allegro) - Mark Bennett/Rachel Beckett/Paul Goodwin/Monica Huggett/Orchestra of the Age of Enlightenm
2. Brandenburg Concerto No. 2 in F BWV1047: II. Andante - Mark Bennett/Rachel Beckett/Paul Goodwin/Monica Huggett/Orchestra of the Age of Enlightenme
3. Brandenburg Concerto No. 2 in F BWV1047: III. Allegro assai - Mark Bennett/Rachel Beckett/Paul Goodwin/Monica Huggett/Orchestra of the Age of Enli
4. Concerto for Oboe, Violin and Strings in C minor BWV1060: I. Allegro - Alfredo Bernardini/Fabio Biondi/Europa Galante
5. Concerto for Oboe, Violin and Strings in C minor BWV1060: II. Adagio - Alfredo Bernardini/Fabio Biondi/Europa Galante
6. Concerto for Oboe, Violin and Strings in C minor BWV1060: III. Allegro - Alfredo Bernardini/Fabio Biondi/Europa Galante
7. Concerto for 4 Harpsichords in A minor BWV1065: I. Allegro - Bob van Asperen/Bernhard Klapprott/Marcelo Bussi/Carsten Lohff/Melante Amsterdam
8. Concerto for 4 Harpsichords in A minor BWV1065: II. Largo - Bob van Asperen/Bernhard Klapprott/Marcelo Bussi/Carsten Lohff/Melante Amsterdam
9. Concerto for 4 Harpsichords in A minor BWV1065: III. Allegro - Bob van Asperen/Bernhard Klapprott/Marcelo Bussi/Carsten Lohff/Melante Amsterdam
10. Brandenburg Concerto No. 3 in G BWV1048: I. (Allegro) - Orchestra of the Age of Enlightenment/Alison Bury
11. Brandenburg Concerto No. 3 in G BWV1048: II. Adagio - III. Allegro - Orchestra of the Age of Enlightenment/Alison Bury
12. Violin Concerto in A minor BWV1041: I. (Allegro) - Elizabeth Wallfisch
13. Violin Concerto in A minor BWV1041: II. Andante - Elizabeth Wallfisch
14. Violin Concerto in A minor BWV1041: III. Allegro assai - Elizabeth Wallfisch
15. Brandenburg Concerto No. 5 in D BWV1050: I. Allegro - Janet See/John Holloway/John Toll/Taverner Players/Andrew Parrott
16. Brandenburg Concerto No. 5 in D BWV1050: II. Affettuoso - Janet See/John Holloway/John Toll/Taverner Players/Andrew Parrott
17. Brandenburg Concerto No. 5 in D BWV1050: III. Allegro - Janet See/John Holloway/John Toll/Taverner Players/Andrew Parrott
1. Mass in B minor BWV 232, Missa: Gloria in excelsis (chorus) - Chorus of Collegium Vocale, Ghent/Orchestra of Collegium Vocale, Ghent/Philippe Herr
2. Mass in B minor BWV 232, MISSA: Laudamus te (soprano II) - Barbara Schlick/Catherine Patriasz/Charles Brett/Howard Crook/Peter Kooy/Chorus of Coll
3. Mass in B Minor, BWV 232, Symbolum Nicenum: Et incarnatus est (chorus) - Chorus of Collegium Vocale, Ghent/Orchestra of Collegium Vocale, Ghent/Ph
4. Mass in B Minor, BWV 232: Agnus Dei - Charles Brett
5. Mass in B Minor, BWV 232, Sanctus: Osanna in excelsis (chorus) - Chorus of Collegium Vocale, Ghent/Orchestra of Collegium Vocale, Ghent/Philippe H
6. Cantata No. 147, 'Herz und Mund und Tat und Leben' BWV147: Choral: Jesu bleibet meine Freude (Jesu, joy of man's desiring) - Taverner Players/Andr
7. Cantata No. 51, "Jauchzet Gott in allen Landen" BWV 51: Aria : Jauchzet Gott in allen Landen! - Nancy Argenta/Crispian Steele-Perkins/Ensemble Son
8. Cantata No. 82, BWV 82 'Ich habe genug': Aria: Ich habe genug - Ian Bostridge/Europa Galante/Fabio Biondi
9. Magnificat in D BWV243: Coro: Magnificat anima mea - Sigiswald Kuijken
10. Magnificat in D BWV243: Aria: Tenore: Deposuit potentes - Christoph Pregardien
11. Christmas Oratorio BWV248, Cantata 1: Am ersten Weihnachtsfeiertage: Choral: Wie soll ich dich empfangen - Barbara Schlick/Michael Chance/Howard C
12. Christmas Oratorio BWV248, Cantata 5: Am Sonntage nach Neujahr: Aria: Basso: Erleucht' auch meine finstre Sinnen - Barbara Schlick/Michael Chance/
13. St John Passion BWV 245, Part Two: No.17 Ach, grober Konig - Rogers Covey-Crump/David Thomas/Taverner Consort/Taverner Players/Andrew Parrott
14. St John Passion BWV 245, Part Two: No.30 Es ist vollbracht - Rogers Covey-Crump/David Thomas/Taverner Consort/Taverner Players/Andrew Parrott
15. St John Passion BWV 245, Part Two: No.39 Rhut wohl, ihr heiligen Gebeine - Andrew Parrott
16. Cantata "Jesu, der du meine Seele" BWV 78: Wir eilen mit schwachen, doch emsiger Schritten - Various/Consortium Musicum/Wolfgang Gonnenwein/Edith
17. Cantata No. 106, 'Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit' BWV106: Sonatina - Wolfgang Gonnenwein/Edith Mathis/Sybil Michelow/Franz Crass/Theo Altmeye
18. Cantata No. 106, 'Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit' BWV106: Chorus: Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit - Wolfgang Gonnenwein/Edith Mathis/Sybi
1. Symphony No. 40 in G Minor, K. 550: I. Molto allegro - Herbert von Karajan
2. Clarinet Concerto in A K622 (2001 Remastered Version): II. Adagio - Jack Brymer/Royal Philharmonic Orchestra/Sir Thomas Beecham
3. Symphony no. 25 in G minor K 183: Allegro con brio - excerpt - Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
4. Piano Concerto No.21 in C, K.467 (Cadenzas: Christian Zacharias) (Original 1989 ISRCs): II. Andante - Christian Zacharias/Symphonieorchester des B
5. Symphony No. 35 in D 'Haffner' K385: IV. Presto - English Chamber Orchestra/Jeffrey Tate
6. Konzert fur Violine und Orchester Nr 3 G-dur KV 216: II Adagio (Kadenz: Franz Beyer: 1 04) - Frank Peter Zimmermann/Wurttembergisches Kammerorches
7. Divertimento No. 17 in D K334/K320b: Menuetto I - Stockholm Chamber Orchestra/Franz Welser-Most
8. Symphony No. 41 in C Major, 'Jupiter', K. 551: IV. Molto allegro - Herbert von Karajan
9. Piano Concerto No. 23 in A K488 : II. Adagio (1988 Remastered Version) - Daniel Barenboim
10. Horn Concerto No. 4 in E-Flat Major, K. 495: III. Rondo: Allegro vivace - Barry Tuckwell
11. Flute and Harp Concerto in C K299/297c (1996 Remastered Version): II Andantino - James Galway/Fritz Helmis/Herbert von Karajan
12. Sinfonia concertante in E flat K364/320d: III. Presto - Anne-Sophie Mutter/Bruno Giuranna/Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
1. Le Nozze di Figaro, K. 492: Overture - Riccardo Muti
2. Le nozze di Figaro: Non piu andrai (Figaro) - Riccardo Muti/Wiener Philharmoniker/Chor der Wiener Staatsoper/Dame Margaret Price/Sir Thomas Allen/
3. Le Nozze di Figaro, ACT 2: Porgi, amor (Contessa Almaviva) - Jorma Hynninen/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
4. Le Nozze di Figaro, ACT 2: Voi che sapete (Cherubino) - Ann Murray/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti/Patrizia Pace
5. Le Nozze di Figaro, ACT 3: Hai gia vinta la causa! Vedro, mentr'io sospiro (Conte) - Jorma Hynninen/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
6. Le Nozze di Figaro, ACT 3: Dove sono (Contessa Almaviva) - Dame Margaret Price/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
7. Le Nozze di Figaro, K. 492, Act 3: "Sull'aria" (Contessa Almaviva, Susanna) - Riccardo Muti
8. Le Nozze di Figaro, ACT 4: Deh vieni, non tardar (Susanna) - Kathleen Battle/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
9. Cosi fan tutte, Act 1, Scene 2: No 8 Coro: Bella vita militar! (Coro) - Konzertvereinigung der Wiener Staatsopernchor/Wiener Philharmoniker/Riccar
10. Cosi fan tutte, Act 1, Scene 2: No 10 Terzettino: Soave sia il vento (Dorabella/Don Alfonso/Fiordiligi) - Margaret Marshall/Agnes Baltsa/Jose Van
11. Cosi fan tutte, Act 1, Scene 3: No 11 Aria: Smanie implacabili che m'agitate (Dorabella) - Agnes Baltsa/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
12. Cosi fan tutte, Act 1, Scene 3: Recitativo: L'intatta fede che No 14 Aria: Come scoglio immoto resta (Fiordiligi) - Margaret Marshall/Wiener Philh
13. Cosi fan tutte, Act 1, Scene 3: No 17 Aria: Un'aura amorosa del nostro tesoro (Ferrando) - Francisco Araiza/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
14. Don Giovanni K527, ATTO PRIMO, Scena seconda: Madamina, il catalogo e questo (Leporello) - Samuel Ramey/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
15. Don Giovanni K527, ATTO PRIMO, Scena terza: La ci darem la mano (Don Giovanni/Zerlina) - William Shimell/Susanne Mentzer/Wiener Philharmoniker/Ric
16. Don Giovanni K527, ATTO PRIMO, Scena terza: Or sai chi l'onore (Donna Anna) - Cheryl Studer/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
17. Don Giovanni K527, ATTO PRIMO, Scena terza: Dalla sua pace (Don Ottavio) - Frank Lopardo/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
18. Don Giovanni K527, ATTO PRIMO, Scena terza: Finch'han dal vino (Don Giovanni) - William Shimell/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
19. Don Giovanni K527, ATTO SECONDO, Scena prima: Deh, vieni alla finestra (Don Giovanni) - William Shimell/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
20. Don Giovanni K527, ATTO SECONDO, Scena prima: Vedrai carino (Zerlina) - Susanne Mentzer/Wiener Philharmoniker/Riccardo Muti
21. Don Giovanni K527, Act II, Scene 2: In quali eccessi, o Numi Mi tradi, quell'alma ingrata (Donna Elvira) - Carol Vaness/Wiener Philharmoniker/Ricc
22. Don Giovanni K527, ATTO SECONDO, Scena quinta: Questo e il fin (Donna Elvira/Donna Anna/Zerlina/Don Ottavio/Masetto/Leporello) - Samuel Ramey/Cher
1. Piano Sonata No. 11 in A K331/K300i: III. Rondo alla turca (Allegretto) - Andrei Gavrilov
2. Serenade Nr.10 B-dur KV 361(370a) "Gran Partita": III. Adagio - Blaserensemble Sabine Meyer
3. Das Butterbrot - Emile Naoumoff
4. Violin Sonata in E minor, K.304/300c: I. Allegro - Frank Peter Zimmermann/Alexander Lonquich
5. 12 Variations in C on 'Ah, vous dirai-je, Maman' K265/K300e (2002 Remastered Version) - Aldo Ciccolini
6. Serenade No. 13 in G Major, K. 525 'Eine kleine Nachtmusik': I. Allegro - Sir Neville Marriner
7. Serenade No. 13 in G Major "Eine kleine Nachtmusik" K.525, II. Romanze: Andante - Sir Neville Marriner
8. Serenade No. 13 in G Major "Eine kleine Nachtmusik" K.525, III. Menuetto: Allegretto - Sir Neville Marriner
9. Serenade No. 13 in G Major "Eine kleine Nachtmusik" K.525, IV. Rondo: Allegro - Sir Neville Marriner
10. 3 German Dances K605 (1997 Remastered Version): No.3 Die Schlittenfahrt ('Sleigh Ride') - Sir Neville Marriner/Academy of St Martin-in-the-Fields
11. Fantasia in D minor K397/K385g - Alexander Lonquich
12. Divertimento in E flat K563: VI. Allegro - Augustin Dumay/Gerard Causse
13. Maurerische Trauermusik in C minor, 'Masonic Funeral Music' K477/K479a - Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
14. Piano Sonata No. 16 in C major K545: I. Allegro - Jean-Bernard Pommier
15. Piano Sonata No. 16 in C major K545: II. Andante - Jean-Bernard Pommier
16. Piano Sonata No. 16 in C major K545: III. Rondo (Allegretto) - Jean-Bernard Pommier
1. Symphony No. 1 in C, Op.21: IV. Adagio - Allegro molto e vivace - Philadelphia Orchestra/Riccardo Muti
2. Symphony No. 2 in D, Op.36: III. Scherzo (Allegro) - Philadelphia Orchestra/Riccardo Muti
3. Symphony No. 3 in E flat Op. 55 'Eroica': I. Allegro con brio - Kurt Sanderling
4. Symphony No. 3 in E Flat, Op.55 'Eroica': III. Scherzo (Allegro vivace) - Kurt Sanderling
5. Symphony No. 4 in B flat Op.60: III. Menuetto (Allegro vivace) & Trio (Un poco meno allegro) - Wolfgang Sawallisch/Royal Concertgebouw Orchestra
6. Symphony No. 5 in C Minor, Op. 67: I. Allegro con brio - Philharmonia Orchestra/Kurt Sanderling
7. Symphony No. 6 in F 'Pastoral' Op. 68: V. Allegretto (Shepherds' Hymn) (abbrev. version arr. Norman Bates) - Philadelphia Orchestra/Riccardo Muti
8. Egmont Op. 84: Overture - Eugen Jochum/London Symphony Orchestra
9. Symphony No. 7 in A, Op.92: Poco sostenuto - Vivace - Wolfgang Sawallisch/Royal Concertgebouw Orchestra
10. Symphony No. 7 in A Op. 92: Allegretto - Wolfgang Sawallisch
11. Symphony No. 7 in A, Op.92: Allegro con brio - Wolfgang Sawallisch/Royal Concertgebouw Orchestra
12. Symphony No. 8, Op.93 (1989 Remastered Version): II. Allegretto scherzando - Philharmonia Orchestra/Herbert von Karajan
13. Symphony No. 8, Op.93 (1989 Remastered Version): IV. Allegro vivace - Philharmonia Orchestra/Herbert von Karajan
14. The Ruins of Athens (Incidental Music) Op.113: Turkish March - Orchestra of St Luke's/Dennis Russell Davies
15. Symphony No. 9 in D Minor, Op. 125: 'Ode to Joy' - James Morris
1. Violin Concerto in D Op. 61 (cadenzas by Vasa Prihoda) (1988 Remastered Version): I. Allegro ma non troppo - Josef Suk/New Philharmonia Orchestra/
2. Piano Concerto No. 3 in C minor Op. 37: I. Allegro con brio - Claudio Arrau/Alceo Galliera
3. Concerto for Piano and Orchestra No. 5, 'Emperor' Op. 73 (1996 Remastered Version): Allegro - Emil Gilels/Cleveland Orchestra/George Szell
4. Piano Sonata No 8 in C Minor, Op 13 'Pathetique' (1990 Remastered Version): I Grave - Allegro di molto e con brio - Walter Gieseking
5. Piano Sonata No 8 in C minor 'Pathetique' Op 13 (1990 Remastered Version): II Adagio cantabile - Walter Gieseking
6. Piano Sonata No 8 in C Minor, Op 13 'Pathetique' (1990 Remastered Version): III Rondo (Allegro) - Walter Gieseking
7. Piano Sonata No. 14 in C sharp minor 'Moonlight' Op. 27 No. 2: I. Adagio sostenuto (excerpt) (arr. Norman Bates, pub. EMI Music Publ. Ltd) - Dame
8. Klavierstuck in A Major, WoO 59: Fur Elise - Dame Moura Lympany
9. Violin Sonata No. 5 in F, Op.24 'Spring': I. Allegro - Yehudi Menuhin/Jeremy Menuhin
10. Violin Sonata No. 5 in F, Op.24 'Spring': II. Adagio molto espressivo - Yehudi Menuhin/Jeremy Menuhin
11. Violin Sonata No. 5 in F, Op.24 'Spring': III. Schezo (Allegro molto) - Yehudi Menuhin/Jeremy Menuhin
12. Violin Sonata No. 5 in F 'Spring' Op. 24: IV. Rondo (Allegro ma non troppo) - Yehudi Menuhin/Jeremy Menuhin
13. Cello Sonata No.2 in G minor Op.5 No.2: I. Adagio sostenuto ed esspresivo - Paul Tortelier/Eric Heidsieck
14. Flute Sonata in B flat: II. Polonaise - Michel Debost/Christian Ivaldi
15. Violin Sonata No. 9 in A, Op.47 'Kreutzer': III. Finale (Presto) - Yehudi Menuhin/Jeremy Menuhin
16. Sonata for Cello and Piano No. 5 in D Op. 102/2 (1988 Remastered Version): III. Allegro - Allegro fugato - Jacqueline du Pre/Stephen Kovacevich
1. Quintet in E Flat for Piano & Wind, Op.16 (1998 Remastered Version): III. Rondo (Allegro non troppo) - Melos Ensemble
2. String Quartet No.1 in F Op.18 No.1 (1985 Remastered Version): II. Adagio affettuoso ed appassionato (extract) - Alban Berg Quartett
3. String Quartet No. 4 in C Minor, Op.18 (1999 Remastered Version): III. Menuetto (Allegretto) & Trio - Alban Berg Quartett
4. Clarinet Trio in B flat major Op. 11: II. Adagio - Nash Ensemble
5. Duo No. 1 for C for Clarinet & Bassoon, WoO 27 (1998 Remastered Version): I. Allegro - Melos Ensemble
6. Septet in E flat Op. 20: Tempo di Menuetto & Trio - Melos Ensemble
7. Trio for Flute, Violin & Viola in D Op.25: I. Entrata (Allegro) - Michel Debost/Serge Collot/Gerard Jarry
8. Trio for Flute, Violin & Viola in D Op.25: III. Allegro molto - Michel Debost/Serge Collot/Gerard Jarry
9. March for Sextet in B Flat Major (1810), WoO 29 (1998 Remastered Version) - Melos Ensemble
10. Piano Trio No.5 in D Op.70 No.1 "Ghost": II. Largo assai ed espressivo - Kyung-Wha Chung/Myung-Wha Chung/Myung-Whun Chung
11. String Quartet No.10 in E flat "Harp" Op.74: I. Poco adagio - Allegro - Hungarian Quartet
12. Sextet in E Flat Major, Op.81b (1998 Remastered Version): III. Rondo (Allegro) - Melos Ensemble
13. Octet in E flat Major, Op. 103: Finale (Presto) - Melos Ensemble
14. Zartliche Liebe, 'Ich liebe dich' WoO123 (Herrosse) - Olaf Bar/Geoffrey Parsons
15. Wonne der Wehmut Op.83 No.2 (1992 Remastered Version) - Elly Ameling/Dalton Baldwin
16. 12 Irish Songs WoO154 (1993 Remastered Version): XII. He promised me at parting - Victoria de los Angeles/Dietrich Fischer-Dieskau/Eduard Drolc/Ir
17. Mass in C major Op. 86: Kyrie - New Philharmonia Chorus/New Philharmonia Orchestra/Carlo Maria Giulini
18. Missa solemnis in D Op. 123, Gloria: Gloria in excelsis Deo - Gratias agimus tibi - Carol Vaness/Waltraud Meier/Hans-Peter Blochwitz/Hans Tschamme
19. Missa solemnis in D Op. 123, Credo: Et resurrexit tertia die - Credo in Spiritum Sanctum - Carol Vaness/Waltraud Meier/Hans-Peter Blochwitz/Hans T
1. Zadok the Priest, HWV 258 - Stephen Cleobury
2. Ayres for the Theatre: Round 0 (The Prince of Denmark's March) - Crispian Steele-Perkins/City of London Baroque Sinfonia/Richard Hickox
3. Lachrimae Antiquae from Lachrimae, or Seaven Teares - Fretwork/Christopher Wilson
4. A Suite of Theatre Music: II. Rondeau (Abdelazer, or The Moor's Revenge Z.570 No. 2) - Andrew Parrott/Taverner Players
5. Spem in alium . - Andrew Parrott
6. With lilies white (An elegy for Lady Magdalen Montague, d 1608) - Gerard Lesne/Ensemble de violes Orlando Gibbons
7. Dido and Aeneas: Overture - Emmanuelle Haim/Le Concert d`Astree
8. Dido and Aeneas, ACT 3: Scene 2 - Susan Graham
9. Come ye sons of art, 1694, ode for Queen Mary (excerpts) - James Bowman
10. O Solitude! Z406 - Nancy Argenta/Nigel North
11. Solomon HWV67: Sinfonia: Act 3, The Arrival of the Queen of Sheba - Taverner Players/Andrew Parrott
12. Messiah, HWV 56, (Part 2): "Hallelujah" (Chorus) - Andrew Parrott
13. Messiah HWV56, (PART 2): He was despised (alto) - Margaret Cable
14. Water Music Suite No.2 in D - London Classical Players/Sir Roger Norrington
1. Xerxes - Frondi tenere Ombra mai fu: Larghetto: Ombra mai fu - David Daniels/Orchestra of the Age of Enlightenment/Sir Roger Norrington
2. Carmelite Vespers (1707) - (Second Vespers of the Feast of Our Lady of Mount Carmel, Psalm I: Dixit Dominus: Dixit Dominus Domino meo - Andrew Par
3. Recitativo ed aria: Dall' ondoso periglio Aure, deh per pieta (from Giulio Cesare HWV17) - Stephanie Blythe/Emmanuelle Haim/John Nelson/Ensemble O
4. Alcina HWV34, ACT 2: Verdi prati, selve amene - Della Jones/City of London Baroque Sinfonia/Richard Hickox
5. Orfeo: Toccata - Emmanuelle Haim/Le Concert d`Astree
6. Madrigals, Book 8 (Madrigali guerrieri et amorosi...libro ottavo), Madrigali guerrieri: Altri canti d'amor - The Consort of Musicke/Anthony Rooley
7. Selva morale e spirituale, Venetia 1640 (1984 Remastered Version): Psalmus 111: Beatus vir (primo) a 6 - Dame Emma Kirkby/Nigel Rogers/Rogers Cove
8. L'Incoronazione di Poppea, SV 308, Act 3: "Pur ti miro" - Richard Hickox
9. Adagio in G Minor - Jonathan Rees
10. Miserere a 9 - Gerald Finley/Timothy Beasley-Murray/Choir of King's College, Cambridge/Stephen Cleobury
11. A Venetian Coronation 1595: Sonata (6) a 8 'pian e forte' (Giovanni Gabrieli, 1597) - Gabrieli Consort/Gabrieli Players/Paul McCreesh
12. The Four Seasons (from Il cimento dell'armonia e dell'inventione Op.8): Concerto No. 2 in G minor (L'estate/ Summer) RV315 (Op. 8 No. 2) - Monica
1. Gloria in D Major, RV 589: I. Gloria in excelsis Deo (Chorus) - Andrew Parrott
2. Concerto for Oboe and Strings in D minor (arr. Lauschmann): II. Adagio - Ray Still/Academy of London/Richard Stamp
3. String Quintet in E major Op. 11 No. 5 (G275): Minuetto in A - Fabio Biondi/Europa Galante
4. Sonata in D minor Kk 9 - Mikhail Pletnev
5. Stabat Mater pour soprano, contralto, corders et basse continue: Stabat Mater dolorosa - Gerard Lesne
6. Concerto in G Major for 2 Mandolines and Strings, RV 532: I. Allegro - Giovanni Scaramuzzino/Sonia Maurer/Europa Galante/Fabio Biondi
7. Crucifixus a 8 - Taverner Consort/Taverner Players/Andrew Parrott
8. Concerto in G minor Op.1 No.4 (extract) - Jean-Jacques Kantorow/Orchestre d'Auvergne
9. Le Quattro Stagioni (from 'Il cimento dell'armonia e dell'inventione' Op. 8): Concerto No. 1 in E major RV269, 'La primavera' - Chiara Bianchini/A
10. Concerto for Recorder in C Major, Op.44 No.11 - Michel Sanvoisin
11. Fandango - Maggie Cole
12. Tenebrae Responsories (from 'Officium Hebdomadae Sanctae'), Holy Saturday: Second Nocturn: II.O vos omnes - Si est dolor - attendite - The Sixteen
13. Diferencias sobre las Folias - Hesperion Xx/Jordi Savall
14. Ay luna que reluzes - Montserrat Figueras/Hesperion XX/Jordi Savall
15. Pavan & galliard d'Alexandra - Circa 1500
16. Requiem to the memory of Luiz Vaz de Camos Op. 23, Sanctus & Benedictus: Sanctus - Michel Corboz
1. Le Triomphe: March de Triomphe - La Simphonie du Marais/Hugo Reyne
2. Depart en campagne - La Marche: La Marche des Mousquetaires - La Simphonie du Marais/Hugo Reyne
3. Symphonies pour le Festin Royal du Comte d'Artois, Suite in G minor: Contredanse - La Simphonie du Marais/Hugo Reyne
4. Marche de triomphe (1999 Remastered Version) - Fritz Lehan/Consortium Musicum
5. Sinfonies pour les soupers du Roi (2006 Remastered Version): 1er Caprice ou Caprice de Villers-Cotterets - Maurice Andre/Bernard Soustrot/Thierry
6. Quatrieme Concert de simphonies in A major Op 4 No 2: Chaconne - Concerto Koln
7. Te Deum H 146 (Live): Prelude - Choeurs et Orchestre des Arts Florissants/William Christie
8. Messe propre pour les convents de religieux et religieuses, CREDO: Offertoire sur les grandes jeux - Choeur Gregorien du Val-de-Grace/Louis-Marie
9. Grace et grandeurs de la Vierge: Regina coeli H32 - Les Demoiselles de Saint-Cyr/Emmanuel Mandrin
10. Panis Angelicus, motet du Saint Sacrement, C.131 - Gerard Lesne/Mark Padmore/Josep-Miquel Ramon i Monzo/Il Seminario Musicale
11. Requiem: Introit - Jean-Claude Malgoire
12. Les Grandes Motets: Tunc repletum est gaudio nostrum - Herve Niquet
13. Suite in C minor: La Plainte, ou Tombeau de Mesdemoiselles de Visee, filles de l'auteur - Pascal Monteilhet
14. Plainte sur la mort de Monseur Lambert (1696) - Gerard Lesne/Il Seminario Musicale
15. Troisieme Concert: III Tambourins I et II - Trio Sonnerie
16. Suite en sol mineur du Troisieme livre: Plainte (lentement) - Jerome Hantai
17. Les Ballades & Mascarades: Le Canal de Versailles: Ouverture - La Simphonie du Marais/Hugo Reyne
18. Isis Quinault: Air des trembleurs: L'hiver qui nous tourmente s'obstine a nous geler - Isabelle Desrochers/Bernard Deletre/La Simphonie du Marais/
19. Les Indes Galantes: Chaconne - Patricia Petibon/Les Folies Francoises/Patrick Cohen-Akenine
20. Les Indes Galantes: "Regnez, plaisirs et jeux" (Zima) - Patricia Petibon
1. Canon and Gigue in D: Canon - Taverner Players/Andrew Parrott
2. Canzonetta in A minor Bux WV 225 - Nicholas Danby
3. Konzert fur Violoncello, Streicher & Basso continuo g-moll: III Allegro non tanto - Balazs Mate/Capella Agostino Steffani/Lajos Rovatkay
4. Overture-Suite in A minor (1995 Remastered Version): Les Plaisirs - David Munrow/Carmel Kaine/Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marri
5. Concerto in F minor for oboe, strings and basso continuo: II. Largo - Han de Vries/Alma Musica Amsterdam /Bob van Asperen
6. Cantata No. 29, 'Wir danken dir, Gott, wir danken dir' BWV29: Sinfonia - Taverner Players/Andrew Parrott/John Toll
7. Flute Sonata in E flat BWV1031 (doubtful): II. Siciliano - Michel Debost/Lionel Rogg
8. 4 Orchestral Suites BWV1066-9, Suite No 4 in D major, BWV1069 (3 oboes, 3 trumpets, strings and timpani): Rejouissance - Boston Early Music Festiv
9. 3 Sonatas and 3 Partitas BWV1001-1006, Partita No. 3 in E BWV1006: I. Preludio - Christian Tetzlaff
10. Das Wohltemperierte Klavier, BWV 846-869, Book One: No. 1 in C Major, BWV 846 - Bob van Asperen
11. Die Lauten-Suiten (The Lute Suites), Suite in E Minor, BWV 996: Bourree - Sharon Isbin
12. Die Lauten-Suiten (The Lute Suites), Suite in E Minor, BWV 996: Gigue - Sharon Isbin
13. Partitas BWV825-830, No. 1 in B flat major BWV825: I. Praeludium - Gustav Leonhardt
14. Partitas BWV825-830, No. 1 in B flat major BWV825: VI. Gigue - Gustav Leonhardt
15. Harpsichord Sonata in E flat major: II Largo - III Presto - Christophe Rousset
16. Cello Concerto in A major Wq.172 / H.439 (Cadenzas: Anner Bylsma): III. Allegro assai - Anner Bylsma/Orchestra of the Age of Enlightenment/Gustav
17. Die Auferstehung und Himmelfahrt Jesu Wq240, Part 2: Chorus: Triumph! Der Furst des Lebens sieget! - Chorus of Collegium Vocale, Ghent/Orchestra o
18. Harpsichord Suite No. 4 in D Minor, HWV 437: Sarabande - Alexander Briger
19. Music for the Royal Fireworks HWV351 (1989 Remastered Version): La Rejouissance - Menuhin Festival Orchestra/Yehudi Menuhin
1. Symphony No. 5 in C sharp minor: IV. Adagietto (conclusion) (1988 Remastered Version) - Sir John Barbirolli/New Philharmonia Orchestra
2. Piano Concerto No. 1 in B-Flat Minor, Op. 23: I. Allegro non troppo e molto maestoso - Horacio Gutierrez/London Symphony Orchestra/Andre Previn
3. Fantasy Overture - Romeo and Juliet (extract) - Oslo Philharmonic Orchestra/Mariss Jansons
4. Piano Concerto in A minor Op.16: I.Allegro molto moderato (excerpt) - Cecile Ousset/Sir Neville Marriner/London Symphony Orchestra
5. Polovtsian Dances (from Prince Igor, Act II) (1999 Remastered Version): Introduction: Andantino - Beecham Choral Society/Denis Vaughan/Royal Philh
6. Symphony No. 2 in E Minor, Op.27: III. Adagio - St Petersburg Philharmonic Orchestra (Leningrad)/Mariss Jansons
7. Orfeo ed Euridice (1997 Remastered Version), Act II, Scene 2: Dance of the Blessed Spirits - Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
8. Adagio From The Piano Concerto No.5 In E Flat Major. Op.73 ''The Emperor'' - Julia Thornton
9. Horn Concerto No. 4 in E Flat, K.495: II. Romanza (Andante cantabile) - Radovan Vlatkovic/English Chamber Orchestra/Jeffrey Tate
10. Nocturne, Ein Sommernachtstraum Op. 61 - Sir Charles Mackerras
11. 1812 Overture, Op. 49 - Mariss Jansons
12. A Midsummer Night's Dream, Op.61: Wedding March (Act IV) - Rotterdam Philharmonic Orchestra/Jeffrey Tate
13. Pavane Op. 50 (orch. version, 1887) (1997 Remastered Version) - Gareth Morris/New Philharmonia Orchestra/Sir David Willcocks
14. Trumpet Concerto in E flat (ed. F. Oubradous) (1998 Remastered Version): III. Rondo (Allegro molto) - Maurice Andre/Berliner Philharmoniker/Herber
15. Romance in D flat Op.37 (1993 Remastered Version) - Ulf Hoelscher/New Philharmonia Orchestra/Pierre Dervaux
16. Dolly Suite Op. 56: I. Berceuse - Jean-Philippe Collard/Bruno Rigutto
17. Lieder eines fahrenden Gesellen: Wenn mein Schatz Hochzeit macht - Ann Murray/Andrew Litton
1. Liebesleid - Maxim Vengerov
2. Karelia Suite Op. 11 (2000 Remastered Version): III. Alla marcia - Halle Orchestra/Sir John Barbirolli
3. Finlandia - Symphonic Poem Op. 26 (2000 Remastered Version) - Halle Orchestra/Sir John Barbirolli
4. Radetzky March Op. 228 (1989 Remastered Version) - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
5. Pomp and Circumstance March No. 1 in D (Land of Hope and Glory) (conclusion) (1996 Remastered Version) - Sir Andrew Davis/London Philharmonic Orch
6. Symphony No. 3, 'Organ' Op. 78: Maestoso_Allegro - Orchestre du Capitole de Toulouse/Michel Plasson
7. The Firebird (conclusion) (1995 Remastered Version) - Boston Symphony Orchestra/Seiji Ozawa
8. Variations on an Original Theme, 'Enigma' Op. 36: IX. Nimrod - London Symphony Orchestra
9. Scheherazade, Op. 35: The Story of the Kalender Prince (opening) - Philadelphia Orchestra/Riccardo Muti
10. Suite bergamasque: Clair de lune (transcr. Stokowski) - Philadelphia Orchestra/Wolfgang Sawallisch
11. Cavalleria Rusticana: Intermezzo - Riccardo Muti
12. Pictures at an Exhibition: No. 9 The Hut on Fowls' Legs (Baba Yaga) - Oslo Philharmonic Orchestra
13. Pictures at an Exhibition: No. 10 The Great Gate at Kiev - Oslo Philharmonic Orchestra
14. Symphonie fantastique Op. 14 (1987 Remastered Version): IV. Marche au supplice - Orchestre National de France/Leonard Bernstein
15. Serenade in C Op. 48: II. Valse. (Moderato: Tempo di valse) - City of London Sinfonia/Richard Hickox
16. 24 Preludes: Prelude in C sharp minor (Lento) Op. 3 No. 2 - Dame Moura Lympany
17. Lohengrin, Dritter Akt/Act 3/Troisieme Acte: Treulich gefuhrt ziehet dahin - Chorus of the Royal Opera House, Covent Garden/Orchestra of the Royal
1. Carmen: Entr'acte, Act 3 (Intermezzo) - Orchestre National de France/Seiji Ozawa
2. Chanson D'Amour Op 27 No 1 - Natasha Marsh
3. Peer Gynt, Act 4: Prelude, 'Morning' - Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
4. Vltava (extract), B111 (1874) from Ma vlast (1995 Remastered Version) - Paavo Berglund/Staatskapelle Dresden
5. Piano Concerto in A Minor, Op.16: II. Adagio - Dmitri Alexeev/Royal Philharmonic Orchestra/Yuri Temirkanov
6. Symphony No. 9 in E Minor, Op. 95, 'From the New World': II. Largo - Oslo Philharmonic Orchestra/Mariss Jansons
7. Lyric Pieces - Book VIII, Op 65 (1995 Remastered Version): 6 Wedding Day at Troldhaugen (Bryllupsdag pa Troldhaugen) - Daniel Adni
8. Rusalka, Act 1: Song to the Moon - Stefan Soltesz
9. Piano Concerto No.1 in E minor Op.11: II. Romance: Larghetto - Martha Argerich/Orchestre Symphonique de Montreal/Charles Dutoit
10. Piano Concerto No. 1 in E flat major S124 (1990 Remastered Version): Quasi adagio - Michel Beroff/Kurt Masur/Gewandhausorchester Leipzig
11. Pelleas and Melisande (1997 Remastered Version): No 1: At the Castle Gate - Paavo Berglund/Bournemouth Symphony Orchestra
12. Tango - Jealousy - Mariss Jansons/Oslo Philharmonic Orchestra/Stig Nilsson
13. Nocturne No. 2 in E flat Op. 9 No. 2 (1992 Remastered Version) - John Ogdon
14. Liebestraum No. 3 in A flat major - Leif Ove Andsnes
15. Fantasia on "Greensleeves" - Sinfonia of London
16. Six Beatles Impressions - Michelle - Royal Liverpool Philharmonic Orchestra
17. Syrinx - Philippa Davies
1. Sentimental Melody from 'Forests of the Amazon' - Sharon Isbin
2. Los Gavilanes: Mi aldea - Placido Domingo/Orquesta Sinfonico de Madrid/Manuel Moreno-Buendia
3. Cavatina - Manuel Barrueco
4. Time to Say Goodbye - Orchestra/David Abel
5. The Rite of Spring, 'Le sacre du printemps' (1947 revised version), Part 2: Le sacrifice: Danse sacrale (l'elue) - City of Birmingham Symphony Orc
6. The Planets H125 (Op. 32): II. Venus, the Bringer of Peace - Royal Liverpool Philharmonic Orchestra/Sir Charles Mackerras
7. Porgy and Bess: "Summertime" (DuBose Hayward) - John McGlinn
8. Plaisir d'amour (Jean-Pierre Claris de Florian) - Barbara Hendricks/Michel Dalberto
9. Traumerei (No 7 of Kinderszenen Op 15) - Dame Moura Lympany
10. Peer Gynt, Incidental Music, Op. 23: Solveig's Song - Lucia Popp/Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
11. The Carnival of the Animals: Aquarium - Scottish National Orchestra/Peter Katin/Philip Fowke/Sir Alexander Gibson
12. Standchen D 954, No 4 - Barbara Hendricks/Radu Lupu
13. Waltz in A flat major, Op. 39/15 - Dame Moura Lympany
14. Heidenroslein D257 (Johann Wolfgang von Goethe) (1988 Remastered Version) - Dietrich Fischer-Dieskau/Gerald Moore
15. Symphonic Dances from West Side Story: II. Somewhere - Paavo Jarvi
16. La Rondine (1995 Remastered Version), Act 1: Chi il bel sogno di Doretta - Montserrat Caballe/London Symphony Orchestra/Sir Charles Mackerras
17. L'Amico Fritz (2000 Remastered Version), ACT THREE: O amore, o bella luce del core (Fritz) - Luciano Pavarotti/Orchestra of the Royal Opera House,
18. Recuerdos de la Alhambra - Christopher Parkening
19. Ai Giochi Addio - Natasha Marsh
1. Piano Concerto No. 2 in C minor, Op. 18: I. Moderato - Jean-Bernard Pommier/Halle Orchestra/Lawrence Foster
2. Cello Concerto in A minor Op. 129: II. Langsam - Etwas lebhafter - Schneller - - Truls Mork/Orchestre Philharmonique de Radio France/Paavo Jarvi
3. Lieutenant Kije Op 60: 4 Troika - London Philharmonic Orchestra/Klaus Tennstedt
4. Piano Concerto No.3 in D minor: I. Allegro ma non tanto (excerpt) - Mikhail Rudy/Mariss Jansons/St Petersburg Philharmonic Orchestra (Leningrad)
5. Concierto de Aranjuez: Adagio - Opening - Julian Bream/Sir Simon Rattle/City of Birmingham Symphony Orchestra
6. Cello Concerto in E Minor Op. 85: I. Adagio - Moderato - Jacqueline du Pre
7. Rhapsody on a theme of Paganini, Op. 43, Variation XVI: Allegretto - Cecile Ousset
8. Images, II Iberia: 3 Le matin d'un jour de fete - London Symphony Orchestra/Andre Previn
9. Valse triste from Kuolema - Incidental music, Op.44/1 (2000 Remastered Version) - Halle Orchestra/Sir John Barbirolli
10. The Lark Ascending (opening) (1987 Remastered Version) - Hugh Bean/New Philharmonia Orchestra/Sir Adrian Boult
11. Noches en los jardines de Espana (1987 Remastered Version): En la Generalife - Gonzalo Soriano/Rafael Fruhbeck de Burgos/Orchestre de la Societe d
12. Harnasie, Op. 46 extract (Rural Scene) - Antoni Wit/Polish Radio Chorus of Krakow/Polish Radio Orchestra of Krakow
13. Piano Concerto No. 2 in F: Second movement: Andante - Dmitri Alexeev/English Chamber Orchestra/Jerzy Maksymiuk
14. The Planets Op.32 (Jupiter, concl.): Jupiter, the Bringer of Jolity (conclusion) - Philharmonia Orchestra/Sir Simon Rattle
15. 12 Etudes Op. 8: Etude No. 12 in D sharp minor - Dame Moura Lympany
16. Piano Concerto No. 3, Sz.119: Allegretto - Peter Donohoe/City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
1. Sinfonietta: Fourth movement: Allegretto - Seiji Ozawa/Chicago Symphony Orchestra
2. Six Orchestral Pieces, Op.6: VI. Langsam - City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
3. Five Orchestral Pieces, Op.16: IV. Peripetie (Sehr rasch) - City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
4. Lulu Suite (Symphonic Pieces from the opera 'Lulu'): IV. Variationen (Moderato) - City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
5. Petrushka - Scenes burlesques en quatre tableaux, Premiere tableau: Le tour de passe-passe - Danse russe - City of Birmingham Symphony Orchestra/P
6. 4 Sea Interludes, Op. 33a: Sunday Morning - Royal Liverpool Philharmonic Orchestra/Libor Pesek
7. Symphony No. 5 FS97, Op. 50 (1996 Remastered Version): Allegro - Danish Radio Symphony Orchestra/Herbert Blomstedt
8. Les Biches: Rondeau - Georges Pretre/Ambrosian Singers/Philharmonia Orchestra
9. Concerto for Orchestra: Fourth movement: Intermezzo interotto (Allegretto) - Seiji Ozawa/Chicago Symphony Orchestra
10. Violin Concerto (revised version) (1994 Remastered Version): II. Presto capriccioso alla napolitana - Trio (Canzonetta) - Tempo I - Sir William Wa
11. Pines of Rome (1996 Remastered Version): The Pines of the Villa Borghese - London Symphony Orchestra/Lamberto Gardelli
12. Sinfonietta, Op.23: III. Rondo. Sehr lebhaft - Gurzenich-Orchester Kolner Philharmoniker/James Conlon
13. The Rite of Spring, 'Le sacre du printemps' (1947 revised version), Part 1: L'adoration de la terre: Introduction - Les augures printaniers - Dans
14. Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny - Suite aus der oper: No. 2 Moderato assai - Mariss Jansons/Berliner Philharmoniker
15. Fantasia on a Theme by Thomas Tallis (opening) (1985 Remastered Version) - London Philharmonic Orchestra/Sir Adrian Boult
16. 3 Symphonic Movements H53, H67, H83: Pacific 231 - Oslo Philharmonic Orchestra/Mariss Jansons
17. Kammermusik No. 1, Op.24 No.1: IV. Finale: 1921 (Lebhaft) - Claudio Abbado/Berliner Philharmoniker
18. Bolero (abbrev version; arr Bates) (1992 Remastered Version) - London Symphony Orchestra/Andre Previn
1. Cantus in memoriam Benjamin Britten for string orchestra and bell - Bournemouth Sinfonietta/Richard Studt
2. Ballet Suite: Yugen, Dance of Men - Mariss Jansons/Oslo Philharmonic Orchestra
3. Cassiopeia for percussion solo and orchestra (1971): Scene - Stomu Yamash'ta/Seiji Ozawa/Japan Philharmonic Symphony Orchestra
4. Die Konigin von Saba, Op 27 (1995 Remastered Version): Magische Tone, berauschender Duft (Act II) - Nicolai Gedda/Orchester der Bayerischen Staats
5. Anaklasis for Strings & Percussion - London Symphony Orchestra/Krzysztof Penderecki
6. Symphony No. 8: Movement 2 (conclusion) - City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
7. Et Expecto Resurrectionem Mortuorum, Pour Orchestre De Bois, Cuivres Et Percussions Metalliques : Des Profondeurs De L'abime, Je Crie Vers Toi, Se
8. Drowned Out - City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
9. Symphony No.1 (1994 Remastered Version): I. Allegro guisto - Polish Radio National Symphony Orchestra/Witold Lutoslawski
10. Concierto de Aranjuez: I. Allegro con spirito - Julian Bream/Sir Simon Rattle
11. The Heart Asks Pleasure First / The Promise - Michael Nyman
12. Rain Coming for chamber orchestra (1982) - London Sinfonietta/Oliver Knussen
13. The Protecting Veil (Finale) - Steven Isserlis
14. The Canticle of the Sun - Ryusuke Numajiri/Mstislav Rostropovich/Simon Carrington/Neil Percy/John Alley/London Voices
15. Asyla: IV - Sir Simon Rattle/City of Birmingham Symphony Orchestra
1. Candide: Overture - London Symphony Orchestra/Andre Previn
2. A Set Of Pieces For Theater Or Chamber Orchestra: Nr.3: In The Night - Ensemble Modern
3. Facades - Christopher Warren-Green
4. Schindler's List Theme - Tasmin Little
5. Fanfare for the Common Man - Orquesta Filarmonica de la Ciudad de Mexico/Enrique Batiz
6. Adagio for Strings, Op. 11 - Eugene Ormandy
7. My Heart Will Go On (Love Theme from the movie Titanic) - David Abel
8. Nagoya Marimbas (for two marimbas) - Colin Currie/Sam Walton
9. Three Occasions for Orchestra: A Celebration of some 100 x 150 notes - City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
10. Cello Concerto, Op.22: II. Andante sostenuto - Ralph Kirshbaum/Scottish Chamber Orchestra/Jukka-Pekka Saraste
11. Shaker Loops (1983): A Final Shaking - London Chamber Orchestra/Christopher Warren-Green
12. Rodeo (1999 Remastered Version): Hoe-Down - Leonard Slatkin/Saint Louis Symphony Orchestra
13. Rhapsody in Blue (jazzband version): Opening - Wayne Marshall/City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
14. Three Dances (2002 Remastered Version): Dance No. 1 - Michael Tilson-Thomas/Ralph Grierson
15. Any Other Name (American Beauty) - Nikolaj Bloch
16. Short Ride in a Fast Machine - Fanfare for orchestra - Sir Simon Rattle
1. El Amor Brujo: Ritual Fire Dance - Dame Moura Lympany
2. Two Poemes, Op 63 (1998 Remastered Version): II: Étrangete - John Ogdon
3. Estampes: I. Pagodes - Cecile Ousset
4. Romance from the Gadfly - Tasmin Little/Piers Lane
5. Liebesfreud - Maxim Vengerov/Ian Brown
6. Duos for 2 Violins (1999 Remastered Version): No. 28: Sorrow - Yehudi Menuhin/Nell Gotkovsky
7. Spiegel im Spiegel - Tasmin Little
8. Choro Nr 1 e-moll · fur Gitarre solo - Manuel Barrueco
9. All in Twilight: I. Dotted quaver = 80 - Julian Bream
10. Zapateado - Sharon Isbin
11. String Quartet No 1 'Metamorphoses Nocturnes': Allegro grazioso - Artemis Quartet
12. Lyric Suite: III. Allegro misterioso - Alban Berg Quartett
13. Verklarte Nacht, Op 4 (extract) - Artemis Quartet/Thomas Kakuska/Valentin Erben
14. Quatuor pour la fin du temps, 'Quartet for the End of Time': Liturgie de cristal - Christoph Poppen/Manuel Fischer-Dieskau/Wolfgang Meyer/Yvonne L
15. Minuet - Gidon Kremer/Yuri Bashmet/Mstislav Rostropovich
16. String Quartet in F: II Assez vif: tres rythme - Belcea Quartet
1. Carmina Burana, Pt. I, Fortuna imperatrix mundi: "O Fortuna" - Philharmonia Orchestra
2. Beatus Petronius - Tonu Kaljuste
3. Nunc dimittis - James Bowman/Crispian Steele-Perkins/City of London Sinfonia/Richard Hickox
4. Requiem: III. Pie Jesu - King's College Choir, Cambridge
5. La tabernera del puerto - Romanza de Leandro: No puede ser! - Rolando Villazon/Placido Domingo/Orquesta de la Comunidad de Madrid
6. Vocalise, Op. 34, No. 14 - Natalie Dessay
7. Arlecchino, oder Die Fenster Op. 50, 3. SATZ: Wie ist ihr Schlaf, Madame? (Arlecchino/Colombina) - Ernst Theo Richter/Susanne Mentzer/Orchestre de
8. 11 Folk Songs: Ballo (Italy) - Linda Hirst/London Sinfonietta/Diego Masson
9. Chants d'Auvergne: Bailero (Series 1, No 2) - Arleen Auger/English Chamber Orchestra/Yan Pascal Tortelier
10. Vier letzte Lieder AV150 (Op. posth): 3. Beim Schlafengehen (Hesse) - Nina Stemme/Orchestra of the Royal Opera House, Covent Garden/Antonio Pappan
11. Bachianas Brasileiras No. 5 (for soprano and 8 cellos): I. Aria (Cantilena): Adagio - Barbara Hendricks/Royal Philharmonic Orchestra/Enrique Batiz
12. Les Soleil des eaux: La Sorgue - Josephine Nendick/Louis Devos/Barry McDaniel/BBC Chorus/BBC Symphony Orchestra/Pierre Boulez
13. Die tote Stadt: Mariettas Lied: Gluck, das mir verblieb - Dame Kiri Te Kanawa/Philharmonia Orchestra/Julius Rudel
14. Star Wars (Main Theme) - Geoff Love
15. Theme From E.T. (The Extra-Terrestrial) - Ron Goodwin
16. Gabriel's Oboe - Ennio Morricone
17. Concerto for violin & orchestra No. 1 in A minor Op. 99 (2005 Remastered Version): Burlesque: Allegro con brio - David Oistrakh/New Philharmonia O
18. Notturno & Tarantella Op.28: Tarantella - Kyung-Wha Chung/Itamar Golan
19. Hassan (arr. Lionel Tertis): Serenade (violin solo) - Tasmin Little/Piers Lane
20. Serenade for Violin, String Orchestra, Harp & Percussion. (After Plato's "Symposium"): III. Eryximachus (Presto) - Leonard Slatkin/Saint Louis Sym
1. Rinaldo, HWV 7a, Act 2: "Lascia ch'io pianga" - Kirk Trevor
2. Il Trionfo del Tempo a del Disinganno, Oratorio in two parts HWV 46 a (1707), Part One: Aria: "Un pensiero nemico di pace" (Bellezza) - Natalie De
3. Don Giovanni K527, ATTO PRIMO, Scena quarta: Aria: Batti, batti, o bel Masetto (Zerlina) - Elizabeth Gale/London Philharmonic Orchestra/Bernard Ha
4. Die Zauberflote, K 620, Act 2: "Der Holle Rache kocht in meinem Herzen" (Konigin) - Wolfgang Sawallisch
5. Die Zauberflote, ZWEITER AUFZUG, Nr 10 Aria & Dialog: Aria con coro: O Isis und Osiris (Sarastro/Priester) - Sir Roger Norrington/London Classical
6. Recitative & Aria:Temerari....Come Scoglio (Cosi Fan Tutte, Act I) (1988 Remastered Version) - Elisabeth Schwarzkopf/Philharmonia Orchestra/Karl B
7. Il Barbiere di Siviglia, Act 1: "La calunnia e un venticello" (Basilio) - James Levine
8. Don Carlo (2000 Remastered Version): Nei giardin del bello (Eboli/Tebaldo/Dame) - Shirley Verrett/Delia Wallis/Ambrosian Opera Chorus/John McCarth
9. Norma (1997 Remastered Version), Act I, Scene 1: Casta diva (Norma/Coro) - Maria Callas/Coro del Teatro alla Scala, Milano/Orchestra del Teatro al
10. Aida - Act 1 (1989 Remastered Version): Se quel guerrier io fossi!....Celeste Aida - Franco Corelli/Zubin Mehta/Orchestra del Teatro dell'Opera, R
11. La Traviata: Teneste la promessa...Addio del passato (1995 Remastered Version) - Beverly Sills/Royal Philharmonic Orchestra/Aldo Ceccato
12. Otello, Act IV, Terza e quarta scena: Niun mi tema (Otello) - Jon Vickers/Berliner Philharmoniker/Herbert von Karajan
13. Madama Butterfly (2002 Remastered Version), Act 2, First Part: Un bel di vedremo (Butterfly) - Renata Scotto/Coro del Teatro dell'Opera, Roma/Sir
14. Tosca - highlights (1997 Remastered Version), Act 3: E lucevan la stelle (Cavaradossi) - Placido Domingo/Philharmonia Orchestra/James Levine
15. La Boheme (1991 Remastered Version), Act I: Si Mi chiamano Mimi (Mimi/Rodolfo) - Nicolai Gedda/Mirella Freni/Orchestra del Teatro dell'Opera, Roma
16. Manon Lescaut (1993 Remastered Version), Act II: In quelle trine morbide (Manon) - Montserrat Caballe/New Philharmonia Orchestra/Bruno Bartoletti
17. Turandot: Signore, ascolta (Act I) - Dame Kiri Te Kanawa/London Symphony Orchestra/Myung-Whun Chung
18. Pagliacci, Act 1 (1987 Remastered Version): Recitar!....Vesti la giubba - Jose Carreras/Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
19. La Sonnambula, Act 1: Come per me sereno - Edita Gruberova/Munchner Rundfunkorchester/Kurt Eichorn
1. Faust - opera in five acts (1989 Remastered Version), Act II: Le veau d'or est toujours debout! (Mephistopheles/Choeur) - Victoria de los Angeles/
2. Lakme (2002 Remastered Version), Act Two: Ou va la jeune indoue (Lakme) - Mady Mesple/Orchestre du Theatre National de I'Opera-Comique/Alain Lomba
3. Romeo et Juliette: L'amour! l'amour! Ah! leve-toi, soleil! (Romeo) - Alfredo Kraus/Michel Plasson/Orchestre du Capitole de Toulouse
4. Manon: Allons, il le faut ... Adieu, notre petite table (Act 2) - Ileana Cotrubas/Orchestre du Capitole de Toulouse/Michel Plasson
5. Werther (2003 Remastered Version), Troisieme Acte: Toute mon ame est la! Pourquoi me reveiller (Charlotte/Werther) - Nicolai Gedda/Orchestre de Pa
6. La Jolie fille de Perth, 'The Fair Maid of Perth': "Quand la flamme de l'amour" (Ralph) - Jose Van Dam/Georges Pretre/Nouvel Orchestre Philharmoni
7. Carmen (2000 Remastered Version): Recit & Habanera: Quand je vous aimerai? L'amour est un oiseau rebelle - Victoria de los Angeles/Orchestre Natio
8. A cette voix Je crois entendre encore (Les Pecheurs de perles) (1997 Remastered Version) - Alain Vanzo/Orchestre de l'Opera National de Paris/Geor
9. La Damnation de Faust Op. 24 (1996 Remastered Version): Une puce gentille - Gabriel Bacquier/Orchestre de Paris/Georges Pretre
10. Les Troyens: Je vais mourir Adieu, fiere cite - Georges Pretre/Regine Crespin/Orchestre de l'Opera National de Paris
11. Samson et Dalila (2001 Remastered Version), Act 2, Scene 3: Mon coeur s'ouvre a ta voix (Dalila/Samson) - Georges Pretre/Rita Gorr/Jon Vickers/Orc
12. Tannhauser · Romantische Oper in 3 Akten (Dresdner Fassung), Dritter Akt (Tal vor der Wartburg): Wie Todesahnung - Oh du mein holder Abendstern (W
13. Der Fliegende Hollander (2000 Remastered Version): Sentas Ballade: I Johohoe! Traft ihr das Schiff im Meere an (Senta) - Anja Silja/New Philharmon
14. Lohengrin: In fernem Land (Lohengrin/Konig/Chor) - Jess Thomas/Gottlob Frick/Chor der Wiener Staatsoper/Wiener Philharmoniker/Rudolf Kempe
15. Siegfried, DRITTER AUFZUG/ACT 3/TROISIEME ACTE, Dritte Szene/Scene 3/Troisieme Scene: Heil dir, Sonne! (Brunnhilde/Siegfried) - James Morris/Peter
16. Tristan und Isolde (1988 Remastered Version), Act III, Scene III: Mild und leise wie er lachelt (Isoldes Liebestod) - Helga Dernesch/Berliner Phil
1. Orfeo ed Euridice (Vienna version, 1762), Act III, Scene 1: Che faro senza Euridice? (Orfeo) - Agnes Baltsa/Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
2. Die Zauberflote - Singspiel in two acts K620 (1987 Remastered Version), Act I: Der Vogelfanger bin ich ja (Papageno) - Bayerisches Staatsorchester
3. Die Zauberflote (1986 Remastered Version): Dies Bildnis ist bezaubernd schon - Fritz Wunderlich/Berliner Symphoniker/Berislav Klobucar
4. La clemenza di Tito K621: Aria: Ah, se fosse intorno al trono (Act 1) - Placido Domingo/Munchner Rundfunkorchester/Eugene Kohn
5. Fidelio (2000 Remastered Version): Nr.9: Rezitativ: Abscheulicher! Wo eilst du hin? (Leonore) - Christa Ludwig/New Philharmonia Orchestra/Philharm
6. Guillaume Tell, 'William Tell' (1995 Remastered Version): Ne m'abandonne pas, espoir de la vengeance...Asile hereditaire - Nicolai Gedda/Lamberto
7. Il Barbiere di Siviglia (1997 Remastered Version): La ran la le ra, la ran la la. Largo al factotum - Tito Gobbi/Philharmonia Orchestra/Alceo Gall
8. Don Carlo (2000 Remastered Version): Ella giammai m'amo! - Ruggero Raimondi/Orchestra of the Royal Opera House, Covent Garden/Carlo Maria Giulini
9. Rigoletto (1996 Remastered Version), Act 3: La donna e mobile (Duca) - Alfredo Kraus/Philharmonia Orchestra/Julius Rudel
10. Il Trovatore (1990 Remastered Version), ACT 3 Scene 2: Di quella pira, l'orrendo foco (Manrico, Ruiz, Soldiers) - Franco Corelli/Angelo Mercuriali
11. Otello Highlights (1994 Remastered Version), Act 1: Esultate! (Otello/Ciprioti) - Sir John Barbirolli/Ambrosian Opera Chorus
12. Otello: Dio! Mi potevi scagliar (Monologue) - Placido Domingo/Orchestra del Teatro alla Scala, Milano/Lorin Maazel
13. Tosca (1997 Remastered Version), ACT TWO: Vissi d'arte - Maria Callas/Georges Pretre/Orchestre de la Societe des Concerts du Conservatoire
14. Turandot: In questa reggia - Ghena Dimitrova/Munchner Rundfunkorchester/Lamberto Gardelli
15. Turandot: L'amore? Tanto amore - Georges Pretre/Janine Micheau/Orchestre de l'Opera National de Paris
16. Gianni Schicchi: O mio babbino caro - Montserrat Caballe
17. Ed anche Beppe amo (L'amico Fritz) (2000 Remastered Version) - Luciano Pavarotti/Gianandrea Gavazzeni/Orchestra of the Royal Opera House, Covent G
18. Adriana Lecouvreur, Act 4: "Poveri fiori" (Adriana Lecouvreur) - Maria Callas
19. Die Zauberflote - Singspiel in two acts K620 (1987 Remastered Version), Act II: Ach, ich fuhl's, es ist entschwunden (Pamina) - Bayerisches Staats
1. Faust (1994 Remastered Version): Les grand seigneurs ... Ah! je ris (Act 3) - Victoria de los Angeles/Choeurs et Orchestre de l'Opera National de
2. Le Jongleur de Notre-Dame (2002 Remastered Version), Acte II - La salle d`etudes del`abbaye, Scene 2: Legende de la suage:Marie, avec l`Enfant Jes
3. Mireille, ACT 4: Heureux petit berger - Georges Pretre/Janine Micheau/Orchestre de l'Opera National de Paris
4. Mignon: Connais-tu le pays? - Jean-Claude Hartemann/Jane Rhodes/Orchestre du Theatre National de I'Opera-Comique
5. Mignon (1995 Remastered Version): Elle ne croyait pas dans sa candeur naive (Act 3) - Nicolai Gedda/Orchestre National de la Radiodiffusion Franca
6. Carmen (2000 Remastered Version): Couplets: Votre toast, je peux vous le rendre Toreador - Ernest Blanc/Choeurs Nationals de la Radiodiffusion Fra
7. Les Contes d'Hoffmann, '(The) Tales of Hoffmann', PROLOGUE: Les oiseaux dans la charmille (Doll's Song) - Mady Mesple/Jean-Pierre Marty/Orchestre
8. The Damnation of Faust, Part III, Scene 12: Maintenant, chantons ... Devant la maison de celui qui t'adore - Gerard Souzay/Georges Pretre/Orchestr
9. Louise (1994 Remastered Version), ACT 3 Scene 1: Depuis le jour ou je me suis donnee (Louise) - Beverly Sills/Orchestre de l'Opera National de Par
10. Der Rosenkavalier (2001 Remastered Version), Act One: Da geht er hin, der aufgeblasene schlechte Kerl (Marschallin) - Elisabeth Schwarzkopf/Philha
11. Lohengrin, ACT 1: Einsam in truben Tagen (Elsa's Dream) - Regine Crespin/Georges Pretre
12. Tannhauser: Dich teure Halle (Elisabeth's Greeting) - Hildegard Behrens/Peter Schneider/Munchner Rundfunkorchester
13. Die Walkure (1994 Remastered Version), ACT 3, Scene 3: Leb wohl, du kuhnes, herrliches Kind! (Wotan's Farewell) (Wotan) - Dietrich Fischer-Dieskau
14. Die Walkure, ZWEITER AUFZUG/ACT 2/DEUXIEME ACTE, Erste Szene/Scene 1/Premiere Scene: Heiaha! Heiaha! Hojotoho! (Brunnhilde/Fricka/Wotan) - Bernard
1. Die Zauberflote, Act II: Nr 21 Finale: Pa-pa-pa - Catherine Pierard
2. Die Entfuhrung Aus Dem Serail: Die Entfuhrung aus dem Serail: Ach, ich liebte - Anna Moffo/Philharmonia Orchestra/Alceo Galliera
3. Castor et Pollux: Acte I, scene 3 - Air de Telaire: Tristes apprets - Veronique Gens/Les Talens Lyriques/Christophe Rousset
4. Norma: Act II, Scene 1: Mira, o Norma - Maria Callas
5. Lucia di Lammermoor, Act III: Il dolce suono - Edita Gruberova
6. Don Pasquale, Act III: Com' e gentil la notte a mezzo - Alfredo Kraus
7. Il Barbiere di Siviglia, Act 1: "Una voce poco fa" (Rosina) - Maria Callas
8. La Traviata, Act 1: "Libiamo ne' lieti calici" - Riccardo Muti
9. Rigoletto: Act I, Scene 2: Gualtier Malde Caro nome - Daniella Dessi
10. Aida: Act I, Scene 1: Ritorna vincitor! (Aida) - Birgit Nilsson
11. Otello, Act IV, Scene 2: Ave Maria, piena di grazia (Desdemona) - Katia Ricciarelli
12. Turandot, Act III, Scene 1: Nessun Dorma - Franco Corelli
13. La Boheme, Act I: Che gelida manina - Nicolai Gedda
14. La Wally, Act I: Ebben? Ne andro lontana - Barbara Hendricks
1. Le Postillon de Lonjumeau, Act 1: Mes amis, ecoutez l'histoire (Freunde, vernehmet die Geschichte) - Nicolai Gedda/Orchestre National de la Radiod
2. La Muette de Portici: Duo: Mieux vaut mourir Amour sacre de la patrie - Alfredo Kraus/Thomas Fulton/Jean-Philippe Lafont/Orchestre Philharmonique
3. Romeo et Juliette, 'Romeo and Juliet': Ah! Je veux vivre dans le reve - Mady Mesple/Orchestre de l'Opera National de Paris/Jean-Pierre Marty
4. Le Roi d'Ys: 'Puisqu'on ne peut flechir Vainement, ma bien aimee' (Act 3) - Andre Cluytens/Henri Legay/Orchestre National de la Radiodiffusion Fra
5. Manon: Suis-je gentille ainsi? ... Je marche sur tous les chemins - June Anderson/Michel Plasson/Orchestre du Capitole de Toulouse
6. The Tales of Hoffmann, Act 4: "Belle nuit, o nuit d'amour" (Nicklausse, Giulietta, Chorus) - Sylvain Cambreling
7. Carmen, Act 2 (2003 Remastered Version): La fleur que tu m'avais jetee - Jose Carreras/Orchestra of the Royal Opera House, Covent Garden/Jacques D
8. Les Pecheurs de Perles,: C'est toi Au fond du temple saint - Michel Plasson/John Aler/Gino Quilico/Choeurs du Capitole de Toulouse/Orchestre du Ca
9. Werther, Troisieme Acte: Ces lettres ! Ces lettres ! (Charlotte) - Tatiana Troyanos/London Philharmonic Orchestra/Michel Plasson
10. Lakme (2002 Remastered Version): Duetto: Viens, Mallika (Lakme/Mallika) - Mady Mesple/Danielle Millet/Choeurs et Orchestre de l'Opera National de
11. Ah! je suis seule enfin Dis-moi que je suis belle (Thais, Act II) (1995 Remastered Version) - Beverly Sills/New Philharmonia Orchestra/Lorin Maaze
12. Faust (1986 Remastered Version), Act 5: Alerte, alerte, ou vous etes perdus Anges purs! (Mephistopheles/Marguerite/Faust) - Georges Pretre/Placido
13. Boris Godunov (2002 Remastered Version), Scene Two: Proshchay, moy syn, umirayu! (Boris) - Boris Christoff/Orchestre de la Societe des Concerts du
14. Oberon - Konig der Elfen, 1 Aufzug, Erstes Bild: Nr 2 - Arie: Schreckensschwur! Auch nicht der Schlummer - James Conlon/Gurzenich-Orchester Kolner
15. Die Meistersinger von Nurnberg (1999 Remastered Version), Act Three, Scene Four: Die selige Morgentraum-Deutweise Selig, wie die Sonne (Sachs/Eva/
16. Siegfried: Was am besten er kann...Nothung! Nothung! - Siegfried Jerusalem/Peter Haage/Dame Kiri Te Kanawa/Bernard Haitink/Symphonieorchester des
1. Faust - Acte II - Scene 1 - Choeur De La Kermesse : Vin Ou Biere (Choeur, Wagner) - Michel Plasson - Marc Barrard - Choeur Capitole Toulouse - Cho
2. Faust, Acte II, Scene 5 - Valse: Ainsi que la brise legere (Choeur) - Michel Plasson
3. Faust, QUATRIEME ACTE, Scene 3: Gloire immortelle de nos aieux (Choeur) - Orchestre du Capitole de Toulouse/Michel Plasson/Choeur du Capitole de T
4. Faust - Acte V - Scene 2 : Sauvee ! Christ est ressuscite (Faust) - Michel Plasson - Richard Leech - Orchestre Du Capitole De Toulouse - Choeur Ca
5. Romeo et Juliette : L'heure s'envole - Michel Plasson - Orchestre Du Capitole De Toulouse - Choeur Capitole Toulouse
6. Mireille - Farandole : La farandole joyeuse et folle - Michel Plasson - Orchestre Du Capitole De Toulouse - Choeur Capitole Toulouse
7. Mireille - Acte V : XIIX. Marche et choeur "Vous qui du haut des cieux" (Choeur) - Michel Plasson - Orchestre Du Capitole De Toulouse - Choeur Cap
8. Les Contes d'Hoffmann : Drig, drig, drig, Maitre Luther - Kurt Rydl/Brussels National Opera Chorus/Orchestre Symphonique de l'Opera National, Brux
9. Carmen, Act I, No 3 Choeur des Gamins: Avec la garde montante, nous arrivons, nous voila! (Enfants) - Choeur 'Les Elements'/Orchestre National du
10. Carmen, Act One: Carmen : La cloche a sonne Dans l'air - Angela Gheorghiu/Roberto Alagna/Thomas Hampson/Inva Mula/Elisabeth Vidal/Isabelle Cals/Lu
11. Carmen, Act IV, No.26 Marche et Choeur: Les voici! Voici le quadrille! (Choeurs/Enfants) - Choeur 'Les Elements'/Orchestre National du Capitole de
12. Les Pecheurs de Perles) (new edition of original 1863 version: part orch A Hammond), ACTE I: Sur la greve en feu (Choeur) - Choeurs du Capitole de
13. Les Pecheurs de Perles) (new edition of original 1863 version: part orch. A. Hammond), ACTE I: Sois la bienvenue (Choeur) - Choeurs du Capitole de
14. Les Pecheurs de perles - Acte I - Une plage de l'ile de Ceylan - No5 - Air et choeur : O Dieu Brahma ! (Leila, Nadir, Choeur) - Michel Plasson - J
15. Les Pecheurs de Perles) (new edition of original 1863 version: part orch A Hammond), ACTE III - Seconde partie: Des que le soleil (Choeur) - Choeu
16. Herodiade - Acte IV - 1er Tableau - Scene XIV : Romains ! Romains ! Nous Sommes Romains ! (Choeur) - Michel Plasson - Choeur Capitole Toulouse - O
17. Padmavati, Act II , Scene III: Dans la nuit flamboyante, la nuit conduite par la mort - Marilyn Horne/Nicolai Gedda/Jose Van Dam/Jane Berbie/Charl
1. Il Trovatore: Vedi! le fosche notturne spoglie (Anvil Chorus) - Robert Merrill/Gabriella Tucci/Giulietta Simionato/Franco Corelli/Ferruccio Mazzol
2. Il Trovatore (1990 Remastered Version), ACT 3 Scene 1: Or co' dadi, ma fra poco (Soldiers, Ferrando) (Soldiers' Chorus) (1990 Remastered Version)
3. Gli arredi festivi from Nabucco - Riccardo Muti/Coro e Orchestra del Teatro alla Scala, Milano
4. Nabucco: Va pensiero, sull'ali dorata - Coro del Teatro alla Scala, Milano/Orchestra del Teatro alla Scala, Milano/Riccardo Muti
5. Ernani (1996 Remastered Version), Act I: Evviva! beviam! beviam! - Chorus of Welsh National Opera/Julian Smith/Orchestra of Welsh National Opera/J
6. Ernani (1996 Remastered Version), Act III: Un patto! un giuramento!...Si ridesti il Leon di Castiglia - Chorus of Welsh National Opera/Julian Smit
7. Rigoletto (Act I) (1988 Remastered Version): Zitti, zitti, (Courtiers, Gilda, Rigoletto) - Francesco Molinari Pradelli/Coro del Teatro dell'Opera,
8. La Traviata (1988 Remastered Version), Act II, Scene II: Noi siamo zingarelle (Zingare/Coro/Flora/Marchese) - Delia Wallis/Richard Van Allan/Royal
9. La Traviata (1988 Remastered Version), Act II, Scene II: Di Madride noi siam mattadori (Gastone/Mattadori/Tutti) - Keith Erwen/John Alldis Choir/R
10. Attila: Urli, rapine (Prologo) - Orchestra del Teatro alla Scala, Milano/Riccardo Muti
11. Attila: Viva il re dalla mille foreste (Prologo) - Orchestra del Teatro alla Scala, Milano
12. I Lombardi alla prima crociata: Gerusalem! - Orchestra del Teatro alla Scala, Milano/Riccardo Muti
13. I Lombardi alla prima crociata: O Signore, del tetto natio (Chorus) - Orchestra del Teatro alla Scala, Milano/Riccardo Muti
14. Macbeth (1987 Remastered Version): Patria oppressa! (Act 4) - Chorus of the Royal Opera House, Covent Garden/Orchestra of the Royal Opera House, C
15. I Vespri Siciliani (1996 Remastered Version), Act V (1996 Remastered Version): Si celebri alfine tra canti, tra fior - Chorus of Welsh National Op
16. La forza del destino: Nella guerra, e la follia - Mirella Freni/Dolora Zajick/Orchestra del Teatro alla Scala, Milano/Riccardo Muti
17. Otello (1994 Remastered Version), ATTO PRIMO/ACT 1/ERSTER AKT/PREMIER ACTE, Prima scena/Scene 1/Erste Szene/Premiere Scene: Fuoco di gioia! (Cipri
18. Don Carlo (2000 Remastered Version): Spuntato ecco il di d'esultanza (Coro) - Ambrosian Opera Chorus/John McCarthy/Orchestra of the Royal Opera Ho
19. Aida (1987 Remastered Version): Gloria all' Egitto (Act II) - Chorus of the Royal Opera House, Covent Garden/Orchestra of the Royal Opera House, C
1. Cavalleria Rusticana (1987 Remastered Version): Gli aranci olezzano (Chorus) - Ambrosian Opera Chorus/Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
2. Cavalleria rusticana: Regina Coeli Inneggiamo, il Signor non e morto (1987 Remastered Version) - Montserrat Caballe/Astrid Varnay/Ambrosian Opera
3. Iris (1990 Remastered Version): L'aurora: Son io! Son lo la vita! (Hymn to the Sun, Act 1) - Gabriele Santini/Coro del Teatro dell'Opera, Roma/Orc
4. Pagliacci, Atto Primo, Scena prima/Scene 1/Erste Szene/Premiere Scene: Don, Din, Don, Din (Coro) - Ambrosian Opera Chorus/Southend Boys' Choir/Phi
5. Andrea Chenier, ATTO PRIMO: O Pastorelle, addio! (Coro di Pastori e Pastorelle) - Chorus of the Royal Opera House, Covent Garden/Orchestra of the
6. Mefistofele (1997 Remastered Version), Prologue: Ave, Signor degli angeli e dei santi (La falangi celesti) - Ambrosian Opera Chorus/London Symphon
7. Mefistofele (1997 Remastered Version), Prologue: Salve, Regina! (Le penitenti/Falangi celesti/Cherubini) - Ambrosian Opera Chorus/Wandsworth Schoo
8. Mefistofele (1997 Remastered Version), Act I, Scene 1: Perche di la? (Coro) - Ambrosian Opera Chorus/London Symphony Orchestra/Julius Rudel
9. Mefistofele (1997 Remastered Version), Act I, Scene 1: Juhe! Juhe! Juheisa! Juhe! (Coro) - Ambrosian Opera Chorus/Wandsworth School Boys' Choir/Lo
10. La Gioconda (1997 Remastered Version), Act I: Feste! Pane! - Piero Cappuccilli/Coro del Teatro alla Scala, Milano/Orchestra del Teatro alla Scala,
11. Madama Butterfly (1987 Remastered Version): Humming Chorus (Act II) - Chorus of the Royal Opera House, Covent Garden/Orchestra of the Royal Opera
12. Turandot (1994 Remastered Version), Act I: Gira la cote! Gira! (Crowd, Executioner's men) - Choeurs de l'Opera du Rhin/Orchestre Philharmonique de
13. Turandot: Turandot : Perche tarda la luna? La, sui monti dell'est - Montserrat Caballe/Mirella Freni/Jose Carreras/Paul Plishka/Michel Senechal/Vi
14. Turandot (1994 Remastered Version), Act II, Scene 2: Ai tuoi peidi ci prostriam (Crowd) - Choeurs de l'Opera du Rhin/Orchestre Philharmonique de S
1. Il Barbiere di Siviglia (2004 Remastered Version): Overture - Carlo Maria Giulini/Philharmonia Orchestra
2. Ouverturen: La scala di seta - Radio-Sinfonieorchester Stuttgart/Gianluigi Gelmetti
3. Ouverturen: Il Signor Bruschino - Radio-Sinfonieorchester Stuttgart/Gianluigi Gelmetti
4. Ouverturen: Tancredi - Radio-Sinfonieorchester Stuttgart/Gianluigi Gelmetti
5. Ouverturen: L'Italiana in Algeri - Radio-Sinfonieorchester Stuttgart/Gianluigi Gelmetti
6. Guillaume Tell (1995 Remastered Version): Ouverture (Orchestre) - Royal Philharmonic Orchestra/Lamberto Gardelli
7. Overture from Le Nozze di Figaro K492 (1990 Remastered Version) - Royal Philharmonic Orchestra/Sir Colin Davis
8. Cosi fan tutte, K 588 (1990 Remastered Version): Overture - Royal Philharmonic Orchestra/Sir Colin Davis
9. Don Giovanni K527 (1990 Remastered Version): Overture - Royal Philharmonic Orchestra/Sir Colin Davis
10. L'Elisir d'amore, 'Elixir of Love' (1988 Remastered Version): Prelude - Orchestra del Teatro dell'Opera, Roma/Francesco Molinari Pradelli
11. I Puritani (1988 Remastered Version): Sinfonia - Riccardo Muti/Philharmonia Orchestra
12. Il segreto di Susanna: Overture - Academy of St. Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
13. I Quattro Rusteghi: Prelude - Academy of St. Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
14. Ruslan and Lyudmila (1995 Remastered Version): Overture - Royal Philharmonic Orchestra/Artur Rodzinski
15. Die verkaufte Braut (2007 Remaster): Ouverture (Orchester) - Pilar Lorengar/Fritz Wunderlich/Gottlob Frick/Bamberger Symphoniker/Rudolf Kempe
16. Donna Diana Overture (2002 Remastered Version) - Rudolf Kempe/Wiener Philharmoniker
1. La forza del destino: Overture - New Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
2. Luisa Miller (1986 Remastered Version): Overture - Riccardo Muti/New Philharmonia Orchestra
3. Nabucco: Sinfonia - Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
4. Un ballo in maschera, Act I: Preludio (Orchestra) - New Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
5. Macbeth: Preludio - New Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
6. La Traviata: Preludio - Riccardo Muti
7. Ernani, Act I: Prelude - Orchestra del Teatro alla Scala, Milano/Riccardo Muti
8. Aida (1989 Remastered Version): Prelude - Philharmonia Orchestra/Tullio Serafin
9. Rigoletto (1996 Remastered Version), Act 1: Prelude - Philharmonia Orchestra/Julius Rudel
10. I vespri Siciliani (1986 Remastered Version): Overture - New Philharmonia Orchestra/Riccardo Muti
11. Carmen (1997 Remastered Version): Ouverture - Orchestre de l'Opera National de Paris/Georges Pretre
12. Ouverture zu "Mignon" - Berislav Klobucar/Berliner Symphoniker
13. Faust (1986 Remastered Version): Introduction (Orchestre) - Orchestre de l'Opera National de Paris/Georges Pretre
14. L' Étoile: Overture - Orchestre de l'Opera National de Lyon/Sir John Eliot Gardiner
15. La Vie parisienne - Overture (1990 Remastered Version) - City of Birmingham Symphony Orchestra/Louis Fremaux
16. Orphee aux enfers, 'Orpheus in the Underworld' (2005 Remastered Version): Overture - Philharmonia Orchestra/Herbert von Karajan
17. Hansel und Gretel: Ouverture/Vorspiel/Prelude (Orchester) - Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks/Jeffrey Tate
1. Die lustige Witwe (1987 Remastered Version): O Vaterland...Da geh' ich zu Maxim (Act I) - Anneliese Rothenberger/Nicolai Gedda/Erika Koth/Chor des
2. Giuditta: Meine Lippen, sie kussen so heiss (1999 Remastered Version) - Elisabeth Schwarzkopf/Otto Ackermann/Philharmonia Orchestra/Philharmonia C
3. Paganini: "Gern hab' ich die Frau'n gekusst" - Rudolf Schock
4. Der Obersteiger (Meder): Sei nicht bos (Act 2) - Lucia Popp/Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
5. Das Land Des Lachelns (1995 Remastered Version), Act Two: Dein ist mein ganzes Herz! (Sou-Chong) - Nicolai Gedda/Willy Mattes/Chor des Bayerischen
6. Die Dubarry (1999 Remastered Version): Ich schenk' mein Herz - Elisabeth Schwarzkopf/Otto Ackermann/Philharmonia Orchestra and Chorus/Philharmonia
7. Die Fledermaus (1997 Remastered Version), Act 2: Ach, meine Herr'n und Damen ... Mein Herr Marquis (Orlofsky, Dr. Falke, Adele, Eisenstein, Chor)
8. Der Graf von Luxemburg · Operette in 3 Akten (Querschnitt) (2002 Remastered Version), Erster Akt: - Frau Grafin, Sie Erlauben Wohl - Sie Geht Link
9. Die Lustige Witwe (Leon & Stein): Es lebt eine Vilja, ein Waldmagdelein (Vilja-Lied: Act 2) - Lucia Popp/Ambrosian Opera Chorus/Academy of St Mart
10. Der Zigeunerbaron (Excerpts) (1998 Remastered Version): Als flotter Geist ... Ja, das alles auf Ehr' (Barinkay, Chor, 1. Akt) - Hermann Prey/Chor
11. Casanova: Oh Madonna auf uns sieh!...O Marie, wie entflieh (1999 Remastered Version) - Elisabeth Schwarzkopf/Otto Ackermann/Philharmonia Orchestra
12. Ein Marchengluck, ein Sommertraum · aus der Operette 'Drei alte Schachteln' - Rene Kollo/Jankowski Singers/Streichergruppe Hans Georg Arlt/RIAS-Ta
13. Boccaccio, Dritter Akt: Duettino: Florenz hat schone Frauen - Hermann Prey
14. Eine Nacht in Venedig · Operette in 3 Akten (Korngold-Arr ) (1988 Remastered Version), Zweiter Akt: Nr 9 - Lied: Treu sein, das liegt mir nicht (H
15. Die Fledermaus (1997 Remastered Version), Act 2: Klange der Heimat (Csardas: (Rosalinde) - Anneliese Rothenberger/Wiener Symphoniker/Willi Boskovs
16. Auch ich war einst ein feiner Csardaskavalier - Komm', Zigan (Grafin Mariza: Tassilo, 1 Akt) (1990 Remastered Version) - Fritz Wunderlich/Bayerisc
1. Veronique - Acte II - Duetto De L'ane : De Ci, De La (Helene, Florestan) - Liliane Berton - Michel Dens - Yvon Leenart - Orchestre De L'Associatio
2. Monsieur Beaucaire - Acte I - Melodie : La rose rouge (Beaucaire) - Yvon Leenart - Orch De L'Association Des Concerts Lamoureux - Michel Dens
3. Les Cloches De Corneville - Acte I - Chanson Des Cloches : Digue, Digue Digue, Digue, Digue Don (Germaine, Choeur) - Janine Micheau - Choeur Rene
4. Veronique - Acte II - Duetto de l'escarpolette : Poussez, poussez l'escarpolette (Helene, Florestan) - Jean-Claude Hartemann - Michel Dens - Mady
5. La fille de Madame Angot - Acte 1 - Chanson politique : Jadis, les rois (Clairette, Choeur) - Mady Mesple - Choeur Opera De Paris - Orchestre Du T
6. Les Mousquetaires Au Couvent - Acte I - Chanson De Bridaine : Je Suis L'abbe Bridaine - Edgard Doneux - Jules Bastin - Choeur Theatre Royal De Mon
7. Ciboulette, Act 2: "Nous avons fait un beau voyage" (Duparquet, Ciboulette) - Cyril Diederich
8. Orphee Aux Enfers - Opera-Feerie En 4 Actes Livret D'Hector Cremieux & Ludovic Halevy - Acte II - No15 - Rondeau Des Metamorphoses : Pour Seduire
9. La Vie Parisienne - Acte II : ''Je suis veuve d'un colonel'' (Gabrielle) - Michel Plasson - Choeur Capitole Toulouse - Orchestre Du Capitole De To
10. La Vie Parisienne - Acte IV - Rondeau De Metella : C'est Ici L'endroit Redoute Des Meres A Minuit Sonnant - Regine Crespin - Orchestre Du Capitole
11. Pomme d'Api - Operette en un acte Paroles d'Halevy & Busnacht - No4 : Va donc, va donc chercher le gril (Rabastens, Catherine, Gustave) - Manuel R
12. La Grande Duchesse de Gerolstein - Acte I - Rondo de la Grande Duchesse : Ah ! Que j'aime les militaires - Jane Rhodes - Roberto Benzi - Orch De B
13. La Belle Helene - Acte I - Le Jugement De Paris : ''Au Mont Ida'' - Jean-Pierre Marty - Charles Burles - Orchestre De L'Association Des Concerts L
14. La Belle Helene: On me nomme Helene la Blonde (Acte II) - John Aler/Charles Burles/Jessye Norman/Nicole Carreras/Colette Alliot-Lugaz/Gabriel Bacq
15. La Perichole - Acte I - Complainte : Le Conquerant Dit A La Jeune Indienne (La Perichole, Piquillo) - Michel Plasson - Teresa Berganza - Orchestre
16. La Perichole - Acte I - Couplets De La Perichole : Mon Dieu ! Mon Dieu Que Les Hommes Sont Betes (La Perichole) - Michel Plasson - Jose Carreras -
17. La Perichole - Acte III - No16 Air : On Me Proposait D'etre Infame (Piquillo) - Michel Plasson - Teresa Berganza - Jose Carreras - Orchestre Du Ca
18. Les Saltimbanques - Acte I - Finale, scene et valse : C'est l'amour (Marion, Grand Pingouin, Choeur) - Jean-Pierre Marty - Orch De L'Association D
1. Sub Tuum Praesidium - Monks And Choir Boys Of Downside Abbey
2. Veni Sancte Spiritus et emitte/Veni Sancte Spiritus et infunde/Veni Creator Spiritus mentes tu (1987 Remastered Version) - Hilliard Ensemble/Paul
3. O nata lux - King's College Choir, Cambridge/Sir Philip Ledger
4. Verbum caro factum est - The Clerkes of Oxenford/David Wulstan
5. Buccinate in neomenia tuba a 19 (Symphoniae sacrae II, 1615) - Ambrosian Singers/Brass Ensemble/Barry Rose/Denis Stevens
6. O magnum mysterium (Motecta, 1572) - King's College Choir, Cambridge/Sir David Willcocks
7. Ave verum corpus (Gradualia I, 1605) - King's College Choir, Cambridge/Sir David Willcocks
8. Tu es Petrus - King's College Choir, Cambridge/Sir David Willcocks
9. Missa 'L'homme arme': Kyrie - Hilliard Ensemble/Paul Hillier/Leigh Nixon/Michael Chance/Rogers Covey-Crump/Charles Daniels/David James/Michael Geo
10. Missa super 'Bell' Amfitrit' altera': Gloria - Choir of St John's College, Cambridge/George Guest
11. Mass for Six Voices 'Euge Bone': II. Credo - King's College Choir, Cambridge/Sir Philip Ledger
12. Missa Paschale: Sanctus - Hilliard Ensemble/Bruce Dickey/David James/Paul Elliott/Charles Toet/Paul Hillier
13. Mass for four voices: Agnus Dei - Hilliard Ensemble/Paul Hillier
14. Absalon, fili mi (attrib.) - Hilliard Ensemble/Paul Hillier
15. Hosanna to the son of David - Choir of King's College, Cambridge/Sir David Willcocks
16. J S Bach : Cantates : 'Was mir behagt, ist nur die muntr'e Jagd BWV 208 - Aria no9 : Schafe konnen sicher weiden - Barbara Hendricks - Eckart Haup
17. Messiah HWV56, (PART 1): Rejoice greatly, O daughter of Zion - Dame Emma Kirkby/Emily Van Evera/Margaret Cable/James Bowman/Joseph Cornwell/David
18. Joshua HWV64 (1988 Remastered Version): O had I Jubal's lyre - Lucia Popp/English Chamber Orchestra/Gyorgy Fischer
1. Gloria in D, RV 589: III. Laudamus te SF, DN - Sarah Fox/Deborah Norman/Michael Chance/Choir of King's College, Cambridge/Academy of Ancient Music
2. For unto us a child is born (from Messiah ed. Basil Lam) - Ambrosian Singers/English Chamber Orchestra/Sir Charles Mackerras
3. Christmas Oratorio BWV248 (1996 Remastered Version), CANTATA 1: Bereite dich, Zion - Elly Ameling/Dame Janet Baker/Robert Tear/Dietrich Fischer-Di
4. Mass in B Minor, BWV 232, Missa: Cum Sancto Spiritu (chorus) - Chor des Bayerischen Rundfunks/Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks/Eugen J
5. Orgel-Buchlein BWV599-644: O Mensch, bewein' dein' Sunde gross BWV622 - Peter Hurford
6. Zion hort die Wachter singen (Cantata No 140) (1998 Remastered Version) - Wolfgang Gonnenwein
7. Saint Matthew Passion, BWV 244: "Erbarme dich, sein Gott" - John Nelson
8. Thou knowest, Lord from Funeral Music for Queen Mary 1695 - King's College Choir, Cambridge/Philip Jones Brass Ensemble/Sir Philip Ledger
9. Hear my prayer, O Lord Z15 - King's College Choir, Cambridge/Sir Philip Ledger
10. O sacred head, sore wounded ('Passion Chorale': English Hymnal No. 102; O Haupt voll Blud und Wunden from the St Matthew Passion BWV244 Nos. 21 &
11. Messiah, HWV 56 (1989 Remastered Version), Part 3: I know that my Redeemer liveth (soprano air: Larghetto) - Elizabeth Harwood/Dame Janet Baker/Pa
12. Messiah, Part One: Comfort ye my people (tenor) - Joseph Cornwell/Taverner Players/Andrew Parrott
13. Saul (2002 Remastered Version), Act I: O Lord, whose mercies numberless - Sir Philip Ledger/English Chamber Orchestra/Sir Thomas Allen/Robert Tear
14. Veni Creator Spiritus - Monks And Choir Boys Of Downside Abbey
15. Salve Regina - Monks And Choir Boys Of Downside Abbey
16. Thunder Entered Her: The Lament of the MOther of God - Solveig Kringelborn/Winchester Cathedral Choir/David Hill
17. Lord, I can't turn back - Derek Lee Ragin/Bridget Bazile/Moses Hogan Singers/Moses Hogan
1. Requiem in D Minor, K.626: I. Introitus: Requiem aeternam (with sop. solo) - - Dame Felicity Lott/London Philharmonic Choir/London Philharmonic Or
2. Requiem in D Minor, K.626: II. Kyrie - London Philharmonic Choir/London Philharmonic Orchestra/Franz Welser-Most
3. Requiem in D minor (Mass No. 19) K626, III. Sequenz: 6. Lacrimosa - London Philharmonic Choir/London Philharmonic Orchestra/Franz Welser-Most
4. Vesperae solennes de confessore, K339: Laudate Dominum - Barbara Hendricks/Academy of St Martin-in-the-Fields/Sir Neville Marriner
5. Regina coeli in B flat K127 (Allegro maestoso) - Patrizia Kwella/Kolner Kammerchor/Collegium Cartusianum Koln
6. Mass in C minor K427 (1986 Remastered Version): Laudamus te - Dame Kiri Te Kanawa/John Alldis Choir/New Philharmonia Orchestra/Raymond Leppard
7. Mass in C, K.317 (Coronation) (1986 Remastered Version): Benedictus - Edda Moser/Julia Hamari/Nicolai Gedda/Dietrich Fischer-Dieskau/Chor des Baye
8. Exsultate, jubilate K165/K158a: Alleluia - Lucia Popp/Georg Fischer/English Chamber Orchestra
9. Ave verum corpus K618 - Swedish Radio Choir/Stockholm Chamber Choir/Berliner Philharmoniker/Riccardo Muti
10. The Creation, Hob.XXI/2, Part I: 8. With verdure clad - Arleen Auger/City of Birmingham Symphony Orchestra/Sir Simon Rattle
11. The Creation, Hob.XXI/2, Part I: 13. The heavens are telling - Arleen Auger/Philip Langridge/David Thomas/CBSO Chorus/City of Birmingham Symphony
12. Mass No. 11 in D Minor, Hob. XX11:11 'Nelsonmesse': Kyrie - Margaret Marshall/Christine Schonknecht/Carolyn Watkinson/Keith Lewis/Robert Holl/Hans
13. Mass No. 11 in D Minor, Hob. XX11:11 'Nelsonmesse', Gloria: Gloria in excelsis Deo - Margaret Marshall/Christine Schonknecht/Carolyn Watkinson/Kei
14. Sechs Lieder Op 48 (1994 Remastered Version): Die Ehre Gottes aus der Natur (Die Himmel ruhmen) Op 48 No 4 - New Philharmonia Chorus/New Philharmo
15. Mass in C Minor, K 427 (Revision Louis Langree): I Kyrie (Soprano I) - Louis Langree
1. Ave Maria (1988 Remastered Version) - Dame Janet Baker/Sir Philip Ledger
2. Messe solennelle de Sainte Cecile: Credo - Georges Pretre
3. Messe solennelle de Ste Cecile: Sanctus - Barbara Hendricks/Laurence Dale/Jean-Philippe Lafont/Georges Pretre
4. L' Enfance du Christ - Trilogie sacree Op 25, II The Flight into Egypt: L'Adieu des Bergers a la Sainte Famille (Choeur de Bergers) - King's Colle
5. Te Deum, Op. 22: IV. Christe, Rex gloriae - Hymne - John Nelson
6. Requiem, Op.48: IV. Pie Jesu - New Philharmonia Orchestra/Sir David Willcocks/Robert Chilcott
7. Four Motets Op. 10: 1. Ubi caritas - Winchester Cathedral Choir/David Hill
8. Cantique de Jean Racine Op. 11 (version with organ) - Winchester Cathedral Choir
9. Panis angelicus - Maurice Handford
10. Laudamus te from Gloria - Georges Pretre/Choeurs de Radio France/Orchestre National de France
11. Quatre Motets pour un temps de penitence: Vinea mea electa - The Sixteen/Harry Christophers
12. Suite gothique Op 25: Priere a Notre-Dame - Fredric Bayco
13. O Sacrum Convivium - London Sinfonietta Voices/Terry Edwards
14. Requiem, Op.9: Sanctus - Peter Barley/King's College Choir, Cambridge/English Chamber Orchestra/Stephen Cleobury
15. Requiem Op. 9: Libera me - Ann Murray/Olaf Bar/Peter Barley/Choir of King's College, Cambridge/English Chamber Orchestra/Stephen Cleobury
16. Requiem Op. 48 (1997 Remastered Version): VII. In Paradisum - Robert Chilcott/John Carol Case/Choir of King's College, Cambridge/New Philharmonia
1. Sanctus from Mass in E flat Op. 80 (1988 Remastered Version) - Stuttgart Hymnus-Chorknaben/Ensembleinstrumental Werner Keltsch /Gerhard Wilhelm
2. Elijah, Op.70: No. 31 - O rest in the Lord (Angel I) - Dame Gwyneth Jones/New Philharmonia Orchestra/Rafael Fruhbeck de Burgos
3. And then shall your light break forth (from Elijah) - New Philharmonia Chorus/Wilhelm Pitz/New Philharmonia Orchestra/Rafael Fruhbeck de Burgos
4. Stabat mater: Cujus animam gementem - Riccardo Muti/Robert Gambill/Orchestra del Maggio Musicale Fiorentino
5. Gott ist mein Hirt (Psalm 23) D.706 (for SSAA & piano) - King's College Choir, Cambridge/Sir Philip Ledger
6. Deutsche Messe D872: Zum Sanctus: Heilig! heilig! heilig! - Chor des Bayerischen Rundfunks/Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks/Wolfgang S
7. Ave Maria (Ellens Gesang III) D.839 - Anneliese Rothenberger
8. Ave verum corpus Op. 2 No. 1 - Worcester Cathedral Choir/Harry Bramma/Christopher Robinson
9. 66 Choral-Improvisationen Op. 65: Nun danket alle Gott - Sir Philip Ledger
10. Motets: Ave Maria - New Philharmonia Chorus/Wilhelm Pitz
11. Evening Hymn (Te lucis ante terminum) - City of Birmingham Symphony Chorus/Thomas Trotter/Simon Halsey
12. Messa da Requiem (1997 Remastered Version), II - Sequenza: Recordare - Elisabeth Schwarzkopf/Christa Ludwig/Nicolai Gedda/Nicolai Ghiaurov/Philhar
13. Messa da Requiem (1997 Remastered Version), II - Sequenza: Ingemisco - Elisabeth Schwarzkopf/Christa Ludwig/Nicolai Gedda/Nicolai Ghiaurov/Philhar
14. Messa da Requiem (1997 Remastered Version): VI - Lux aeterna - Elisabeth Schwarzkopf/Christa Ludwig/Nicolai Gedda/Nicolai Ghiaurov/Philharmonia Or
15. Ein deutsches Requiem Op 45 (1996 Remastered Version): IV Wie lieblich sind deine Wohnungen (Massig bewegt) - BBC Symphony Chorus/London Philharmo
16. Messa di Gloria, Op.posth., Gloria: Gloria in excelsis Deo - In terra pax - Laudamus te - London Symphony Chorus/London Symphony Orchestra/Antonio
17. I was glad - Cambridge University Musical Society Chorus/King's College Choir, Cambridge/Band of the Royal Military School of Music, Kneller Hall/
1. The Armed Man (A Mass For Peace): Agnus Dei - Karl Jenkins
2. Ave Maria - King's College Choir
3. Chichester Psalms: I. Maestoso ma energico - Allegro molto - King's College Choir, Cambridge/Stephen Cleobury/David Corkhill/Peter Barley/Rachel M
4. Requiem: Pie Jesu - Jane Gilchrist
5. Voca Me - Libera
6. Ave Maria - Lesley Garrett/Philip Ellis/Clare Singers/Julian Leang
7. Mass in G Minor: Kyrie - King's College Choir, Cambridge/Sir David Willcocks
8. Totus tuus Op. 60 (1987) - King's College Choir, Cambridge/Stephen Cleobury
9. Magnificat (1989) - Choir of King's College Cambridge
10. Vespers (All-Night Vigil) Op. 37: VI. Bogoroditse Devo - Choir of King's College, Cambridge
11. Song for Athene - Winchester Cathedral Choir
12. Nunc dimittis - Paul Miles-Kingston/Crispian Steele-Perkins/Martin Neary
13. Requiem: I. Requiem aeternam - King's College Choir, Cambridge/Sinfonia of London/Stephen Cleobury
14. Agnus Dei - David Hill
15. The Armed Man (A Mass for Peace): Benedictus - Karl Jenkins
1. Nocturne in C sharp minor, Op.Posth. - Mikhail Pletnev
2. Six Grand Etudes After Paganini (2001 Remastered Version): III. No.3 'La Campanella' - Andre Watts
3. Etude in E major, Op.10 No.3 - Stanislav Bunin
4. La fille aux cheveux de lin from Preludes Book I - Dame Moura Lympany
5. 6 Moments musicaux D780: No. 3 in F minor - Stephen Kovacevich
6. Waltzes (1986 Remastered Version): No. 6 in D flat major Op. 64 No. 1 - John Ogdon
7. Polonaise No. 6 in A-Flat Major 'Heroic', Op. 53 - Martha Argerich
8. Fruhlingslied Op 62 No 6 - Jean-Bernard Pommier
9. Fantaisie-impromptu in C sharp minor, Op.66 - Bunin
10. Rondo in D K485 - Stanislav Bunin
11. Arabesque (I) - Aldo Ciccolini
12. Pavane pour une infante defunte - Cecile Ousset
13. Grande valse brillante in E Flat Op.18 - Alexis Weissenberg
14. La Belle excentrique (1920): I: Grande ritournelle (Pas trop vite) - Aldo Ciccolini/Gabriel Tacchino
15. 12 ETUDES, Op.10 No.5 in G flat major "Black keys" : Vivace - Stanislav Bunin
16. Fantasiestucke Op 12 (2000 Remastered Version) - Martha Argerich
17. Berceuse in D flat Op. 57 - Peter Donohoe
1. Rondo capriccioso in E Op. 14 (1995 Remastered Version) - Helmut Roloff
2. Piano Sonata No 21 in C major Op. 53: I Allegro con brio (extract) - Mikhail Pletnev
3. Annees de pelerinage - annee 3 S163: Les jeux d'eau a la Villa d'Este - Andre Watts
4. Gaspard de la nuit: 1. Ondine (Lent) - Martha Argerich
5. Cinq Impromptus: No. 2 in F minor Op. 31 - Cecile Ousset
6. Le Piccadilly - Aldo Ciccolini
7. Invitation to the Dance - Thierry de Brunhoff
8. I got rhythm: Variations for piano and orchestra - Wayne Marshall/Aalborg Symphony
9. Trois Gymnopedies (1888): I: Lent et douloureux - Aldo Ciccolini
10. Six Gnossiennes : No. 1 - Lent - Aldo Ciccolini
11. Reverie - Aldo Ciccolini
12. 3 Concert Studies S144: Un sospiro - Andre Watts
13. Tango (arr. Godowsky) - Dame Moura Lympany
14. 6 Consolations S172: No. 3 in D flat major (Lento placido) - Tzimon Barto
15. Songs without Words (1996 Remastered Version): Andante con moto in E major, Op. 19 No. 1 - Daniel Adni
1. Violin Sonata No. 2 in A, Op. 2/No. 2 (1993 Remastered Version): I. Preludio a capriccio (Presto - Adagio - Presto) - Nathan Milstein/Leon Pommers
2. Violin Sonata No. 2 in A, Op. 2/No. 2 (1993 Remastered Version): II. Corrente (Allegro) - Nathan Milstein/Leon Pommers
3. Violin Sonata No. 2 in A, Op. 2/No. 2 (1993 Remastered Version): III. Adagio - Nathan Milstein/Leon Pommers
4. Violin Sonata No. 2 in A, Op. 2/No. 2 (1993 Remastered Version): IV. Giga (Allegro) - Nathan Milstein/Leon Pommers
5. "La Follia," Op. 5/No. 12 (1993 Remastered Version) - Nathan Milstein/Leon Pommers
6. Partita No. 2 in D Minor, BWV1004: V. Chaconne - Christian Tetzlaff
7. Chaconne in G minor (1993 Remastered Version) - Nathan Milstein/Artur Balsam
8. Violin Sonata in B flat K378 (1990 Remastered Version): III. Rondo - Allegro - Oleg Kagaan/Sviatoslav Richter
9. Romances (1992 Remastered Version): G, Op. 40 (c1802) - Yehudi Menuhin/Philharmonia Orchestra/Sir John Pritchard
10. Violin Sonata No. 3 in E flat Op. 12 No. 3: II. Adagio con molt'espressione - Christian Ferras/Pierre Barbizet
11. Introduction and Rondo capriccioso for Violin and Orchestra, Op. 28 - Ulf Hoelscher/Pierre Dervaux/New Philharmonia Orchestra
12. Thais: Meditation from "Thais" - Sarah Chang/Placido Domingo/Berliner Philharmoniker
13. Berceuse Op. 16 (1979 Remastered Version) - Augustin Dumay/Jean-Philippe Collard
1. La Ronde des Lutins Op.25 - Maxim Vengerov/Vag Papian/ Virtuosi
2. Humoreske - Kyung-Wha Chung/Itamar Golan
3. Paganini: 24 Caprices for Solo Violin, Op. 1 (1958): No. 24 in A minor - Quasi presto - Michael Rabin
4. Andante and Variations - Gidon Kremer/Andrei Gavrilov
5. La Gitana (Zigeunerlied) - Tasmin Little/John Lenehan
6. The Tale of Tsar Saltan (arr. Jascha Heifetz): The Flight of the Bumble-Bee - Tasmin Little/Piers Lane
7. Polonaise Brillante in D Major, Op.4 - Maxim Vengerov/Ian Brown
8. 21 Hungarian Dances: G minor No. 5 (arr. Joseph Joachim) - Tasmin Little/Piers Lane
9. Valse-scherzo Op. 34 - David Oistrakh/Vladimir Yampolsky
10. Danzas espanolas Opp 21, 22, 23 and 26: Zapateado - Michael Rabin/Leon Pommers
11. Schon Rosmarin - Kyung-Wha Chung/Itamar Golan
12. Burleska (No. 4, from 4 Pieces, Op. 17) - Michael Rabin/Leon Pommers
13. La vida breve (arr. Fritz Kreisler): Danse espagnole No.1 - Tasmin Little/Piers Lane
14. Balalaika - Maxim Vengerov
15. Introduction and Tarantella Op. 43 - Maxim Vengerov/Ian Brown
16. Praeludium and Allegro in the Style of Pugnani (1993 Remastered Version) - Nathan Milstein/Leon Pommers
17. Czardas (extract) - Tasmin Little/John Lenehan
18. Moto perpetuo Op. 11 - Michael Rabin/Felix Slatkin/Hollywood Bowl Symphony Orchestra
19. Hora Staccato (1989 Remastered Version) - Michael Rabin/Hollywood Bowl Symphony Orchestra/Felix Slatkin
1. Cello Suite No 1 in G BWV1007: Prelude - Pablo Casals
2. Cello Suite No.1 in G BWV1007: Allemande - Pablo Casals
3. Cello Suite No.1 in G BWV1007: Courante - Pablo Casals
4. Cello Suite No.1 in G BWV1007: Sarabande - Pablo Casals
5. Cello Suite No.1 in G BWV1007: Menuet I & II - Pablo Casals
6. Cello Suite No.1 in G BWV1007: Gigue - Pablo Casals
7. Suite Pour Violoncelle Seul No3 En Ut Majeur BWV 1009 : Prelude (Remasterise En 1987) - Paul Tortelier
8. Suite Pour Violoncelle Seul No3 En Ut Majeur BWV 1009 : Allemande (Remasterise En 1987) - Paul Tortelier
9. Suite Pour Violoncelle Seul No3 En Ut Majeur BWV 1009 : Courante (Remasterise En 1987) - Paul Tortelier
10. Suite Pour Violoncelle Seul No3 En Ut Majeur BWV 1009 : Sarabande (Remasterise En 1987) - Paul Tortelier
11. Suite Pour Violoncelle Seul No3 En Ut Majeur BWV 1009 : Bourrees 1 Et 2 (Remasterise En 1987) - Paul Tortelier
12. Suite Pour Violoncelle Seul No3 En Ut Majeur BWV 1009 : Gigue (Remasterise En 1987) - Paul Tortelier
13. 6 Suites (Sonatas) for Cello BWV1007-12, Suite No 5 in C minor, BWV1011: Prelude - Mstislav Rostropovich
14. 6 Suites (Sonatas) for Cello BWV1007-12, Suite No.5 in C minor, BWV1011: Allemande - Mstislav Rostropovich
15. 6 Suites (Sonatas) for Cello BWV1007-12, Suite No.5 in C minor, BWV1011: Courante - Mstislav Rostropovich
16. 6 Suites (Sonatas) for Cello BWV1007-12, Suite No.5 in C minor, BWV1011: Sarabande - Mstislav Rostropovich
17. 6 Suites (Sonatas) for Cello BWV1007-12, Suite No.5 in C minor, BWV1011: Gavotte I - Mstislav Rostropovich
18. 6 Suites (Sonatas) for Cello BWV1007-12, Suite No.5 in C minor, BWV1011: Gavotte II - Mstislav Rostropovich
19. 6 Suites (Sonatas) for Cello BWV1007-12, Suite No.5 in C minor, BWV1011: Gigue - Mstislav Rostropovich
20. Cello Concerto in G major RV413 (1992 Remastered Version): I. Allegro - Lynn Harrell/English Chamber Orchestra/Pinchas Zukerman
21. Cello Concerto in B minor RV 424: I Allegro non molto - Han-Na Chang/Christopher Warren-Green/London Chamber Orchestra
22. Cello Concerto in B minor RV 424: II Largo - Han-Na Chang/Christopher Warren-Green/London Chamber Orchestra
23. Cello Concerto in B minor RV 424: III Allegro - Han-Na Chang/Christopher Warren-Green/London Chamber Orchestra
1. Allegro appassionato, Op.43 - Han-Na Chang/Orchestra dell' Accademia Nazionale di Santa Cecilia, Roma/Antonio Pappano
2. The Carnival of the Animals - zoological fantasy: The Swan - Nash Ensemble
3. Cello Concerto No. 1 in A Minor, Op.33 (2001 Remastered Version): I. Allegro non troppo - - Mstislav Rostropovich/London Philharmonic Orchestra/Ca
4. Elegie Pour Violoncelle & Orchestre En Ut Mineur/in C Minor Op 24 (2001 Remastered Version) - Michel Plasson - Orchestre Du Capitole De Toulouse -
5. Sonata in A (2000 Remastered Version): IV. Allegretto poco mosso - Jacqueline du Pre/Daniel Barenboim
6. Cello Sonata in A Minor, Op.36: II. Andante molto tranquillo - Truls Mork/Jean-Yves Thibaudet
7. Variations on a Roccoco Theme, Op.33 (1995 Remastered Version): Introduction - Theme - Variations I, II & VII - Robert Cohen/London Philharmonic O
8. Kol Nidrei, Op.47 - Han-Na Chang/London Symphony Orchestra/Mstislav Rostropovich
9. Salut d'amour, Op.12 (arr. Julian Milone) - Natalie Clein/Royal Liverpool Philharmonic Orchestra/Vernon Handley
10. Chanson de matin, Op.15 No. 2 - Natalie Clein/Royal Liverpool Philharmonic Orchestra/Vernon Handley
11. Don Quixote, Op.35 (extract) - Paul Tortelier/Staatskapelle Dresden/Rudolf Kempe
12. Vocalise Op.34 No.14 - Han-Na Chang/Leonard Slatkin/Philharmonia Orchestra
13. Cello Concerto in D: III. Molto vivace - Julian Lloyd Webber/London Symphony Orchestra/Sir Charles Mackerras
1. Romance - Jeux interdits - Pierre Laniau
2. Four Movements from the ballet "El sombrero de tres picos" ("Der Dreispitz") (1+2 - 3+4): Die Nacht - Tanz des Mullers - Manuel Barrueco
3. Four Movements from the ballet "El sombrero de tres picos" ("Der Dreispitz") (1+2 - 3+4): Tanz des Corregidors - Tanz der Mullerin - Manuel Barrue
4. Sonata a la espanola: I Allegro assai - II Adagio - III Allegro moderato - Ernesto Bitetti
5. Goyescas: La Maja De Goya · Tonadilla - Eliot Fisk
6. Danzas Espanolas: Nr. 5: Andaluza - Eliot Fisk
7. Hommage a Tarrega: I Garrotin - II Soleares - Ernesto Bitetti
8. Valses Poeticos: Introduction - Valse I - Valse VI - Coda - Dario Rossetti-Bonell
9. Omaggio per chitarra · Scritto per Le Tombeau de Debussy - Manuel Barrueco
10. Invocation et Danse · Hommage a Manuel de Falla - Manuel Barrueco
11. Tres piezas espanolas: Fandango: Allegretto - Manuel Barrueco
12. Tres piezas espanolas: Passacaglia: Andante - Manuel Barrueco
13. Tres piezas espanolas: Zapateado: Allegro - Manuel Barrueco
1. Piano Concerto No.26 in D K537, "Coronation": I. Allegro (extract) - Christian Zacharias/David Zinman/Chor und Symphonieorchester des Bayerischen
2. Piano concerto No.3 in D minor, Op.30: III. Allegro ma non tanto (extract) - Alexis Weissenberg/Orchestre National de France/Leonard Bernstein
3. Piano Concerto No. 1 in F Sharp Minor, Op.1: I. Vivace - Mikhail Pletnev/Philharmonia Orchestra/Libor Pesek
4. Piano Concerto No.2 In F Minor, Op.11 : II - Larghetto - Francois Rene Duchable - Orchestre Du Capitole De Toulouse - Michel Plasson
5. Totentanz (Paraphrase Sur Le Dies Irae) - Georges Cziffra - Gyorgy Cziffra Jr - Orchestre De Paris
6. Concerto Pour Piano Et Orchestre No 1 En Mi Bemol Major : I Allegro Maestoso (Remasterise En 1987) - Gyorgy Cziffra Jr - Orchestre De Paris - Geor
7. Piano Concerto in A Minor, Op.54: I. Allegro affettuoso - Leif Ove Andsnes/Mariss Jansons/Berliner Philharmoniker
8. Piano Concerto No. 2 in B Flat, Op.83: II. Allegro appassionata - Stephen Hough/BBC Symphony Orchestra/Sir Andrew Davis
9. Concerto for Piano and Orchestra in G Major: II. Adagio - Andrew Litton
10. Concerto for piano and orchestra, FP 146: Allegretto - Jean-Bernard Pommier/City of London Sinfonia/Richard Hickox
11. Piano Concerto No. 9 in E flat major K271 (cadenzas by Mozart): II. Andantino - Mikhail Pletnev/Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen
12. Piano Concerto No. 20 in D minor K466 (Cadenzas by Beethoven): I. Allegro - Cadenza - Tempo I - Mikhail Pletnev/Die Deutsche Kammerphilharmonie Br
13. Piano Concerto No. 22 in E flat K482 (1990 Remastered Version): Andante - Annie Fischer/Philharmonia Orchestra/Wolfgang Sawallisch
14. Piano Concerto No. 24 in C Minor, K.491 (Cadenza by Pletnev): III. Allegretto - Mikhail Pletnev/Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen
1. Piano Concerto No.4: I Allegro moderato (Excerpt): I. Allegro moderato - Christian Zacharias/Staatskapelle Dresden/Hans Vonk
2. Klavierkonzert Nr.1 C-dur op.15: II. Largo - Christian Zacharias/Staatskapelle Dresden/Hans Vonk
3. Piano Concerto No.3: III Rondo (Excerpt): III. Rondo (Allegro) (Kadenz: Beethoven) - Christian Zacharias/Staatskapelle Dresden/Hans Vonk
4. Konzert fur Klavier, Violine, Violoncello und Orchester C-dur op 56 "Tripelkonzert": II Largo - - Christian Zacharias/Ulf Hoelscher/Heinrich Schif
5. Piano Concerto No.2: III Rondo (Excerpt): III. Rondo (Molto allegro) - Christian Zacharias/Staatskapelle Dresden/Hans Vonk
6. Piano Concerto in F Major, Hob. XVIII:7 (attrib Haydn): II. Adagio - Mikhail Pletnev/Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen
7. Piano Concerto No.1 In E Minor/en Mi Mineur Op.11 : III Rondo : Vivace - Alexis Weissenberg - Orchestre De La Societe Des Concerts Du Conservatoir
8. Piano Concerto No. 2 in A Major, S.125: IV. Allegro animato - Leif Ove Andsnes/Bergen Philharmonic Orchestra/Dmitri Kitayenko
9. Piano Concerto No. 1 in D minor Op. 15: III. Rondo (Allegro non troppo) - Stephen Hough/BBC Symphony Orchestra/Sir Andrew Davis
10. Ballade Pour Piano & Orchestre En Fa Diese Majeur/in F Sharp Major Op 19 (2001 Remastered Version) - Michel Plasson - Jean Philippe Collard - Orch
11. Concerto for Two Pianos and Orchestra in D minor (1932): II Larghetto - Jean-Bernard Pommier/Anne Queffelec/City of London Sinfonia/Richard Hickox
12. Concerto in C for two pianos and orchestra: I. Toccata (Allegro moderato) - - Ralph Markham/Kenneth Broadway/Royal Philharmonic Orchestra/Yehudi M
13. Piano Concerto in F: III. Finale: Allegro agitato - Wayne Marshall/Aalborg Symphony
1. Violin Concerto No. 2 in E Minor, Op. 64: I. Allegro molto appassionato - Renaud Capucon
2. Violin Concerto in D major Op. 35: II. Canzonetta (Andante) - Augustin Dumay/London Symphony Orchestra/Emil Tchakarov
3. Concerto for Violin, Cello and Orchestra in A Minor, Op. 102: III. Vivace non troppo - Renaud Capucon
4. Violin Concerto No. 2 in B minor Sz112: II. Andante tranquillo - Christian Tetzlaff/London Philharmonic Orchestra/Michael Gielen
5. Suite for Violin and Strings, Op.117: In the Summer: Vivace - Christian Tetzlaff/Danish National Symphony Orchestra/Thomas Dausgaard
6. Violin concerto in D major, Op.3 No.12: II Largo - Presto - Adagio - Jean-Jacques Kantorow/Orchestre d'Auvergne
7. Violin Concerto N 2 in B Minor 'La Campanella': III Rondo, Andantino Allegretto Moderato 'La Campanella' - Salvatore Accardo
8. Concerto for violin and orchestra (cpted. Milos Stedron & Leos Faltus: 1988): Maestoso - Christian Tetzlaff/Philharmonia Orchestra/Libor Pesek
9. Symphonie espagnole Op. 21: II. Scherzando (Allegro molto) - Christian Tetzlaff/Czech Philharmonic Orchestra/Libor Pesek
10. Le Boeuf sur le toit Op. 58 - Renaud Capucon/Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen/Daniel Harding
11. Violin Concerto No. 1 in D major Op. 19: II. Scherzo (Vivacissimo) - Dmitry Sitkovetsky/Sir Colin Davis/London Symphony Orchestra
12. Violin Concerto No. 2 in G minor Op. 63: II. Andante assai - Allegretto - Dmitry Sitkovetsky/London Symphony Orchestra/Sir Colin Davis
13. Violinkonzert in D (1931): IV. Capriccio - Frank Peter Zimmermann/Radio-Sinfonieorchester Stuttgart/Gianluigi Gelmetti
1. Concerto in F major per flauto diritto, oboe & fagotto, violino ed orchestra RV570, 'La tempesta di mare': I. Allegro - Europa Galante/Fabio Biond
2. Concerto in G minor per flauto diritto ed orchestra Op. 10 No. 2 RV439, 'La notte': Largo (Il sonno) - Lorenzo Cavasanti/Europa Galante/Fabio Bion
3. Mandolin Concerto in C Major, RV 425: I. Allegro - Fabio Biondi
4. Brandenburgische Konzerte Nr.1-6 BWV 1046-1051, Konzert Nr.1 F-dur BWV 1046: I. (Tempo d'allabreve) - La Stravaganza (Hamburg)/Siegbert Rampe
5. Brandenburgische Konzerte Nr.1-6 BWV 1046-1051, Konzert Nr.4 G-dur BWV 1049: II. Andante - La Stravaganza (Hamburg)/Siegbert Rampe
6. Brandenburgische Konzerte Nr.1-6 BWV 1046-1051, Konzert Nr.5 D-dur BWV 1050: III. Allegro - La Stravaganza (Hamburg)/Siegbert Rampe
7. Brandenburgische Konzerte Nr.1-6 BWV 1046-1051, Konzert Nr.6 B-dur BWV 1051: I. (Tempo d'allabreve) - La Stravaganza (Hamburg)/Siegbert Rampe
8. 3 Concertos for Two Harpsichords and Strings BWV1060-62, Concerto in C minor BWV1062: I. (without tempo indication) - Gustav Leonhardt/Bob van Asp
9. Harpsichord Concerto in D minor BWV1052: I. Allegro - Bob van Asperen/Melante Amsterdam
10. Harpsichord Concerto in D BWV1054: II. Adagio e piano sempre - Bob van Asperen/Melante Amsterdam
11. Harpsichord Concerto in G minor BWV1058: I. (Allegro) - Bob van Asperen/Melante Amsterdam
12. Harpsichord Concerto in A BWV1055: III. Allegro ma non tanto - Bob van Asperen/Melante Amsterdam
13. Concert champetre: Andante - Maggie Cole/Richard Hickox/City of London Sinfonia
14. Danse sacree et danse profane (1998 Remastered Version): Danse sacree - - Jean Martinon/Orchestre National de l'O.R.T.F./Marie-Claire Jamet
15. Danse sacree et danse profane (1998 Remastered Version): Danse profane - Jean Martinon/Orchestre National de l'O.R.T.F./Marie-Claire Jamet
16. Harold En Italie, Symphonie En Quatre Parties Avec Alto Principal Op 16 : II Marche De Pelerins Chantant La Priere Du Soir - Allegretto (Remasteri
17. Clarinet Concerto No. 1 in F minor J114 (Op. 73): III. Rondo (Allegretto) - Antony Pay/Orchestra of the Age of Enlightenment
18. Concerto in D minor Op. 7 No. 4 (HWV 309): IV. Allegro - Bob van Asperen/Orchestra of the Age of Enlightenment
19. Cello Concerto in B minor B191 (Op. 104): I. Allegro - Truls Mork/Oslo Philharmonic Orchestra/Mariss Jansons
1. An der schonen, blauen Donau - Walzer Op 314 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
2. Kunstlerleben - Walzer Op.316 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
3. G'schichten aus dem Wienerwald - Walzer Op. 325 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
4. Wein, Weib und Gesang - Walzer Op.333 - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
5. Wiener Blut - Walzer Op. 354 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
6. Rosen aus dem Suden - Walzer Op 388 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
7. Fruhlingstimmen - Walzer Op 410 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
8. Kaiserwalzer, Op. 437 - Willi Boskovsky
9. Gaite Parisienne: Valse (La Vie Parisienne) - Manuel Rosenthal
10. Gaite Parisienne: Valse (La Perichole) - Manuel Rosenthal
1. Les Patineurs - valse (Op. 183) (1976 Remastered Version) - Orchestre Philharmonique de Monte Carlo/Willi Boskovsky
2. Masquerade (1993 Remastered Version): Waltz - Philharmonia Orchestra/Efrem Kurtz
3. VI. Waltz 2 from Jazz Suite No. 2 - Philadelphia Orchestra/Mariss Jansons
4. Sobre La Olas (Over The Waves) - Andrew Davis
5. Gold und Silber Op. 79 - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
6. Giuditta (on themes from "Giuditta") - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
7. Vospominaniya o Vene - Recollections of Vienna: Waltz - Andreyev Imperial Russian Orchestra/Dmitri Hochlov
8. Balalayka - Balalaika: waltz - Andreyev Imperial Russian Orchestra/Dmitri Hochlov
9. Vospominaniya o Gatchine - Recollections of Gatchina: waltz - Andreyev Imperial Russian Orchestra/Dmitri Hochlov
10. Les Sylphides (1994 Remastered Version): Valse in C Sharp Minor, Op.64 No.2 - Robert Irving/Philharmonia Orchestra
11. Perlen der Liebe - Walzer, Op.39 (1989 Remastered Version) - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
12. Donau Wellen (Wave Of The Danube) - Andrew Davis
1. Kreuzfidel! - Polka francaise Op 301 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
2. Express - Polka schnell Op. 311 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
3. Leichtes Blut - Polka Op. 319 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
4. Unter Donner und Blitz - Polka Op. 324 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
5. Eljen a Magyar!, Op. 332 - Willi Boskovsky
6. Im Krapfenwald'l - Polka francaise Op 336 (1989 Remastered Version) - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
7. Im Sturmschritt - Polka schnell Op.348 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
8. Vom Donaustrande - Polka schnell Op. 356 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
9. Gruss aus Österreich - Polka-mazurka Op 359 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
10. Buchstaben-Polka Op.3 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
11. Feuerfest! - Polka schnell Op. 269 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
12. Ohne Sorgen - Polka schnell Op. 271 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
13. Kunstlergruss - Polka mazur, Op 274 (1989 Remastered Version) - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
14. Jokey - Polka schnell Op. 278 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
15. Bahn frei, Op.45 (1989 Remastered Version) - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
16. Wo man lacht und lebt - Polka schnell Op. 108 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
17. Ohne Aufenthalt - Polka galop, Op.112 (1989 Remastered Version) - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
18. Unter der Enns - Polka schnell Op. 121 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
19. Alpenrose - Polka mazurka Op. 127 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
20. Reiselust - Walzer Op. 166 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
21. Ausser Rand und Band - Polka schnell Op. 168 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
22. Faschingsbrief - Polka Op. 203 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
23. Mit Vergnugen! - Polka schnell Op 228 - Willi Boskovsky/Wiener Johann Strauss-Orchester
24. Ohne Bremse - Polka schnell, Op.238 (1989 Remastered Version) - Wiener Johann Strauss-Orchester/Willi Boskovsky
1. Swan Lake Op.20: No.10: Scene (Moderato) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
2. Swan Lake Op. 20, Act I: 2. Waltz (Tempo di valse) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
3. Swan Lake Op. 20, Act II, 13. Dances of the Swans: IV. Dance of the Cygnets (Allegro moderato) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
4. Swan Lake Op. 20, Act II, 13. Dances of the Swans: V. Andante - Andante non troppo - Allegro (Christopher Warren-Green, violin; Robert Truman, cel
5. Swan Lake Op 20, Act III: 20 Hungarian Dance: Csardas (Moderato assai - Allegro moderato - Vivace) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
6. Swan Lake Op. 20, Act III: 21. Spanish Dance (Allegro non troppo: tempo di bolero) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
7. Swan Lake Op. 20, Act III: 22. Neapolitan Dance (Allegro moderato - Andantino quasi moderato) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
8. Swan Lake Op. 20, Act III: 23. Mazurka - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
9. Sleeping Beauty Op. 66: Introduction (Allegro vivo - Andantino) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
10. Sleeping Beauty Op. 66, Act I: 'The Spell', 8. Pas d'action:: Rose Adagio (Andante - Adagio maestoso) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
11. Sleeping Beauty Op. 66, Act II, Scene 1: 'The Vision': 17. Panorama (Andantino) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
12. Sleeping Beauty Op. 66, Act I: 'The Spell': 6. Waltz (Allegro: Tempo di valse) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
13. The Nutcracker Op. 71, Act 1: Overture. - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
14. The Nutcracker Op. 71, Scene 1: March - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
15. The Nutcracker Op. 71, Divertissement: Variation 2: Dance of the Sugar-Plum Fairy - Coda (to Pas de deux) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
16. The Nutcracker Op. 71, Divertissement: Trepak (Russian Dance) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
17. The Nutcracker Op. 71, Divertissement: Chocolate (Spanish Dance) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
18. The Nutcracker Op. 71, Divertissement: Coffee (Arab Dance) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
19. The Nutcracker Op. 71, Divertissement: Tea (Chinese Dance) - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
20. The Nutcracker Op. 71, Divertissement: Dance of the Reed Flutes - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
21. The Nutcracker Op. 71, Divertissement: Waltz of the Flowers - Philharmonia Orchestra/John Lanchbery
1. Eugene Onegin: Polonaise (Act III) - Paavo Jarvi
2. Pas de Deux (Act III) - Robert Irving/Royal Philharmonic Orchestra
3. The Kingdom of the Shades: Conclusion (from La Bayadere) (2008 Remastered Version) - John Lanchbery/Sydney Symphony Orchestra
4. Romeo and Juliet (1987 Remastered Version): Dance of the Knights - London Symphony Orchestra/Andre Previn
5. Romeo and Juliet (1987 Remastered Version): Balcony Scene (Act1) ((3 tracks as one)) ((3 tracks as one)) - London Symphony Orchestra/Andre Previn
6. Cinderella, Op 87, Act I: Pas de chale (Allegretto) - London Symphony Orchestra/Andre Previn
7. Cinderella: Fairies: Spring-Summer-Autumn-Winter (Act I) - London Symphony Orchestra/Andre Previn
8. Cinderella, Op.87, Act II: Pas de deux: The Prince and Cinderella (Adagio) - London Symphony Orchestra/Andre Previn
9. Spartacus highlights (1993 Remastered Version): Adagio of Spartacus and Phrygia - London Symphony Orchestra/Aram Il'yich Khachaturian
10. The Age Of Gold Suite, Op. 22: Polka - Robert Irving/Philharmonia Orchestra
11. Gayaneh - Suite from the Ballet: Sabre Dance - Yuri Temirkanov/Royal Philharmonic Orchestra
12. Gayaneh - Suite from the Ballet: Lezghinka - Yuri Temirkanov/Royal Philharmonic Orchestra
1. La Fille mal gardee: Introduction - Dance of the Cock and Hens (Act I) - Royal Liverpool Philharmonic Orchestra/Barry Wordsworth
2. La Fille mal gardee, Act II: 29 Pas de deux - Royal Liverpool Philharmonic Orchestra/Barry Wordsworth
3. La Fille mal gardee, Act II: 30 Finale - Royal Liverpool Philharmonic Orchestra/Barry Wordsworth
4. Giselle (2008 Remastered Version): Valse (Act I) - Philharmonia Orchestra/Robert Irving
5. Giselle (2008 Remastered Version): Pas de deux (Act II) - Philharmonia Orchestra/Robert Irving
6. Le Corsaire (1996 Remastered Version): Pas de deux et Variations (interpolation for 1899 revival) - London Festival Ballet Orchestra/Terence Kern
7. Faust Ballet Music (2008 Remastered Version): Les nubiennes - Variation du miroir - Danse de Phryne - New Philharmonia Orchestra/Sir Charles Macke
8. Coppelia (1988 Remastered Version): Prelude & Mazurka - New Philharmonia Orchestra/Sir Charles Mackerras
9. Coppelia (1988 Remastered Version): Waltz - New Philharmonia Orchestra/Sir Charles Mackerras
10. Coppelia (1988 Remastered Version): Czardas - New Philharmonia Orchestra/Sir Charles Mackerras
11. Gaite Parisienne: Overture (La Vie Parisienne) - Manuel Rosenthal
12. Sylvia (Suite): Les Chasseresses - New Philharmonia Orchestra/Sir Charles Mackerras
13. Sylvia (Suite): Intermezzo & Valse lente - New Philharmonia Orchestra/Sir Charles Mackerras
14. Sylvia (Suite): Pizzicati - New Philharmonia Orchestra/Sir Charles Mackerras
15. The Two Pigeons - Ballet in two acts (1984 Remastered Version), Act I (An attic studio in Paris): Dance of the Two Pigeons (Allegretto) - Bournemo
16. The Two Pigeons - Ballet in two acts (1984 Remastered Version), Act I (An attic studio in Paris): Dance of the Gypsies (Pesante alla marcia) - Bou
17. The Two Pigeons - Ballet in two acts (1984 Remastered Version), Act II, Scene 1 (A gypsy encampment): Hungarian Dance (Allegretto pesante) - Bourn
1. Lo Que Vendra - Anibal Troilo
2. Adios Nonino - Carlos Garcia
3. Villeguita - Astor Piazzolla
4. Decarisimo - Leopoldo Federico
5. Para Lucirse - Osvaldo Fresedo
6. Marron Y Azul - Osvaldo Pugliese
7. Invierno Porteno - Sexteto Mayor
8. Verano Porteno - Raul Garello
9. El Desbande - Astor Piazzolla
10. Triunfal - Jose Basso
11. Nonino - Leopoldo Federico
12. Preparense - Osvaldo Fresedo
13. Zum - Osvaldo Pugliese
14. Otono Porteno - Raul Garello
15. Se Armo - Astor Piazzolla
16. Libertango - Leopoldo Federico
17. Adios Nonino - Sexteto Mayor

Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky interpreta Various
  sledovat novinky od vydavatele Warner Music
  sledovat novinky v kategorii Vážná hudba
  sledovat novinky v oddělení Klasika

 emailová adresa: 

Various - bestselery:

Various - Classic Meets Rock (Hoffmann Wolf)

Vydavatel: Zyx | Vydáno: 9.4.2007

Cena: 296 Kč

Various - Many Faces Of The Rolling Stones

Vydavatel: Music Brokers | Vydáno: 30.10.2015

Cena: 386 Kč

Various - 10 let bez Mejly

Vydavatel: Indies Records | Vydáno: 4.10.2011

Cena: 224 Kč

Various - Jazz Inspiration - Best Of Bar Jazz

Vydavatel: Universal | Vydáno: 17.10.2011

Cena: 96 Kč

Various - Těšínské niebo - Cieszyňskie nebe

Vydavatel: Sony | Vydáno: 1.9.2008

Cena: 368 Kč
DVD

Various - Nejslavnější operety 1

Vydavatel: Česká muzika | Vydáno: 27.2.2014

Cena: 107 Kč
CD

CD


Nejbližší tituly v katalogu:

Crime & The City Solution - An Introduction To

Vydavatel: Monitor EMI | Vydáno: 24.9.2012

Cena: 287 Kč
CD

Guetta David - Nothing But The Beat (Ultimate)

Vydavatel: Warner Music | Vydáno: 10.12.2012

Cena: 246 Kč