3 x České komedie (Zakázané uvlonění, ...)

Bontonfilm a.s. 3 x České komedie (Zakázané uvlonění, ...)
1. ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ
Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas.

2. KRÁSNO
Adam a Michal, kamarádi z dětství, se po dvaceti letech vracejí do Šumperka, do města, odkud „utekli", ale kde stále žije jejich minulost. Michalova matka je mrtvá několik let, Michalův otec umírá v den jejich příjezdu. Přesto chtějí přijít na kloub tomu, zda byl otec opravdu zapleten do smrti matky, kterou našli utopenou v jezeru Krásno, a jakou roli v tom hrála jeho nová žena. Dvojice se rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a tím roztočí spirálu nezadržitelných katastrof... A to vše s nádechem jakési černé komedie, neboť film je plný absurdních situací (jak například najít na malém městě nájemného vraha?), osobních tragédií (situace podobná té, kterou ve filmu ztvárňuje devítiletý syn Ondřeje Sokola Adam, se skutečně stala) či vtipných momentů ze života (ano, ve filmu opravdu uvidíte polonahého Ondřeje Sokola).

3. KAMEŇÁK 4
Policejní náčelník Pepan Novák, který po odjezdu manželky Vilmy do Austrálie neumětelsky vede mužskou domácnost s dospívajícím synem Pepou, se stane starostou Kameňákova. Zatímco kolem Pepana lačně krouží učitelka Vlasta, jeho nesmělý synek by se rád sblížil se spolužačkou Jolanou. Mezitím v místní čínské restauraci kuchař Lojza vypěstuje „zázračnou" odrůdu marihuany, neboť ji zalévá vodou z kouzelného Modrého pramene... Třeskutá „lidová řachanda", postavená znovu na zřetězené vizualizaci anekdot, navazuje na divácky úspěšnou trilogii Zdeňka Trošky z let 2003–2004, natočil ji však obměněný autorský tým.


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.

Seznam skladeb
1. Zakázané uvolnění
2. Krásno
3. Kameňák 4

Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky od vydavatele Bontonfilm a.s.
  sledovat novinky v kategorii Film
  sledovat novinky v oddělení Film/Kolekce

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu:

Webb Marc - 500 dní se Summer

Vydavatel: Bontonfilm a.s. | Vydáno: 1.11.2010

Cena: 189 Kč

Chapotot Remi - Angry Birds: Prasátka 1. série

Vydavatel: Bontonfilm a.s. | Vydáno: 1.10.2016

Cena: 94 Kč