Ratliff Evan - Mastermind

   Hon na nejproduktivnějšího zločince 21. století

Audiolibrix Mastermind
  • ISBN: 9788088407379
  • jazyk: čeština
  • počet stran: 448
  • vazba: vázaná
  • spisovatel: Ratliff Evan
Vše začalo jako internetová síť léků na předpis, která dodávala americkým zákazníkům léky proti bolesti v hodnotě stovek milionů dolarů. Tím to ale neskončilo. Zanedlouho se z tohoto byznysu stal rozsáhlý nadnárodní konglomerát zapojený do téměř všech myslitelných aspektů zločinného chaosu. Jachty převážející kokain za 100 milionů dolarů. Trezory v Hongkongu plné zlatých prutů. Zásilky metamfetaminu ze Severní Koreje. Zbraňové obchody s Íránem. Žoldnéřské armády v Somálsku. Týmy nájemných vrahů na Filipínách. Šifrovací programy tak dokonalé, že je vláda nedokázala prolomit.
Za vším stál Paul Calder Le Roux, který tahal za nitky z notebooku v Manile - samotářský programátor, který se stal geniálním zločincem, jenž mohl existovat pouze v síťovém světě 21. století, a zločinecký boss, jakého si americké orgány činné v trestním řízení nikdy nedokázaly představit. Půl desetiletí hráli agenti DEA s Le Rouxem celosvětovou hru na kočku a myš, když za sebou zanechával teror a chaos. Pokaždé, když se k němu přiblížili, vyklouzl jim. K jeho dopadení bylo zapotřebí neúnavné vyšetřovací práce a šokující zrady zevnitř jeho organizace. A když byl konečně dopaden, příběh se znovu otočil, protože Le Roux uzavřel dohodu, aby zničil svou vlastní organizaci a lidi, které kdysi zaměstnával.
Oceňovaný investigativní novinář Evan Ratliff strávil čtyři roky skládáním této složité skládačky, pronásledováním Le Rouxova impéria a jeho stínových přisluhovačů po celém světě, vedením stovek rozhovorů a odhalením tisíců dokumentů. Výsledkem je strhující, bezprecedentní příběh zločineckého bosse, který byl vytvořen pro digitální věk.


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.


Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky od vydavatele Audiolibrix
  sledovat novinky spisovatele Ratliff Evan

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu:

Řehák Jakub - Poezie ve věku vnějškovosti

Vydavatel: Fra | Vydáno: 9.12.2022

Cena: 297 Kč
Kniha

Uriah Heep - Return To Fantasy

Vydavatel: Warner Music | Vydáno: 20.1.2023

Cena: 615 Kč