Tisková zpráva č. 1/2004

Audio3.cz otevírá hudební svět raritních a obtížně dosažitelných titulů


Brno, 9. ledna 2004: Audio3.cz (www.audio3.cz) nově otevřený internetový obchod s raritními a obtížně dosažitelnými hudebními tituly, přináší jako první prodejce svého druhu u nás svým zákazníkům seznamy skladeb a hudební ukázky.

Dáša Zedníková k tomu za provozovatele obchodu Audio3.cz říká: "Na trhu je několik internetových obchodů našeho typu rozdílné kvality. Jedno však mají společné – nabízejí svým zákazníkům pouhý textový seznam hudebních titulů bez jakýchkoli rozšiřujících informací. My jsme se jako první rozhodli skutečně přiblížit zákazníkům a u vybraného množství titulů uvádíme nejen seznam skladeb, ale i hudební ukázky a anotace v češtině."

Internetový obchod Audio3.cz nabízí více než 550 000 hudebních titulů všech žánrů včetně raritních a běžnou cestou obtížně dosažitelných kusů. V nabídce jsou jak běžná hudební CD, tak i singly, klasické vinylové LP a SP desky, DVD, SACD, minidisky a podobně.

Nákup usnadňují seznamy skladeb, které jsou k dispozici u více než 60 000 hudebních titulů, výběr hudebních ukázek ve formátu MP3 (v současnosti u několika stovek titulů, jejich počet je ale stále rozšiřován) a textové anotace spolu s barevným obrázkem přebalu u vybraných titulů.

"Hudebním fanouškům tak přinášíme informace, na jejichž dostupnost byli dosud zvyklí jen u titulů prodávaných v kamenných obchodech., komentuje dále Dáša Zedníková a uzavírá: "Spolu se šíří nabídky je tak internetový obchod Audio3.cz opravdovým hudebním světem každého zákazníka."

Obchod Audio3.cz naleznou zákazníci na adrese www.audio3.cz.

Návrh uživatelského rozhraní a design internetového obchodu Audio3.cz zajistila společnost Blue Pixel, s.r.o., která rovněž spolupracuje na propagaci a zajišťování P.R. aktivit.V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Dáša Zedníková, Audio3.cz

Soběšická 50, 614 00 Brno
e-mail: dasa.zednikova@audio3.cz
tel.: 549 216 553

Pavel Knapp, Blue Pixel, s.r.o.
projektový ředitel

Kabátníkova 2, 602 00 Brno e-mail: pavel.knapp@bluepixel.cz
tel.: 777 575 545O provozovateli internetového obchodu Audio3.cz
Provozovatelem internetového obchodu Audio3.cz (www.audio3.cz) je Dáša Zedníková – Audio3.cz (IČO 68595603, DIČ 291-7557034562). Podrobnější informace naleznete na adrese www.audio3.cz/team.asp.


O společnosti Blue Pixel, s.r.o.
Společnost Blue Pixel se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: poradenství v oblasti Internetu a IT, outsourcing (primárně projektový management) a vývoj mobilních aplikací. Další informace naleznete na internetové adrese www.bluepixel.cz.