Tisková zpráva č. 1/2006

Oblíbený hudební svět Audio3.cz s novou tváří od Blue Pixel


Brno, 9. května 2006: Internetový obchod Audio3.cz (www.audio3.cz) s raritními a obtížně dosažitelnými hudebními tituly představil zákazníkům novou tvář. Autorem nového image - loga i celkového redesignu je opět společnost Blue Pixel, s.r.o. (www.bluepixel.cz), poskytující zákazníkům řešení v oblasti efektivního využívání internetu v obchodní sféře.

„Stáli jsme u zrodu projektu Audio3.cz a jsme rádi, že se i díky naší práci stal tento obchod respektovaným a oblíbeným místem pro nákup hudebních nosičů.“, uvádí Pavel Knapp, projektový ředitel firmy Blue Pixel, a upřesňuje: „Jsme autory ergonomie nákupu, logotypu a celkového designu stránek.“

nová grafikaDáša Zedníková, provozovatelka internetového obchodu Audio3.cz, komentuje současnou pozici na trhu:


„Za první dva roky existence se nám podařilo získat téměř 10 000 unikátních zákazníků, kteří minimálně jednou nakoupili. Pokud přihlédneme k prů–měrné ceně zásilky raritních titulů, která je výrazně vyšší než obvyklá objednávka běžně dostupné hudby, a také k zákaznické věrnosti sběratelů a audiofilů, je zřejmé, že Audio3.cz má ve svém oboru velmi silnou pozici.“


Spolupráce obou firem v oblasti e-commerce a internetového marketingu bude i nadále pokračovat.Další informace naleznete na adresách www.bluepixel.cz a www.audio3.cz.


V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

Dáša Zedníková, Audio3.cz
provozovatelka

Soběšická 52, 614 00 Brno
e-mail: dasa.zednikova@audio3.cz
tel.: 549 216 553

Pavel Knapp, Blue Pixel, s.r.o.
projektový ředitel

Kabátníkova 2, 602 00 Brno
e-mail: pavel.knapp@bluepixel.cz
tel.: 777 575 545O internetovém obchodu Audio3.cz
Internetový obchod Audio3.cz nabízí více než 750 000 hudebních titulů všech žánrů včetně raritních a obtížně dosažitelných kusů. V nabídce jsou jak běžná hudební CD, tak i singly, klasické vinylové LP a SP desky, DVD, SACD, minidisky a podobně. Sortiment doplňují filmy na DVD a VHS. Výběr zboží usnadňuje více než 81 000 hudebních ukázek, 38 000 obálek alb, ke 153 000 titulům je k dispozici i seznam skladeb.
Více naleznete na adrese www.audio3.cz.

O společnosti Blue Pixel, s.r.o.
Společnost Blue Pixel je ryze česká firma poskytující zákazníkům ucelená řešení v oblastech publikování na Internetu, e-commerce, aplikací pro mobilní telefony a poradenství v internetovém marketingu a obecně efektivním využití Internetu pro podnikání. Veškeré služby jsou realizovány pod jednotící obchodní značkou RAYVERO.
Firma disponuje vlastními softwarovými řešeními: RAYVERO media pro snadné publikování na Internetu, RAYVERO business pro úspěšný prodej zboží na Internetu a RAYVERO mobile, řešení mobilních aplikací pro segmenty B2B i B2C.
Další informace naleznete na internetové adrese www.bluepixel.cz.