Zásady ochrany osobních údajů

Základní informace

  • Správce osobních údajů

    Pro správné fungování e-shopu Audio3.cz musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů je Dáša Zedníková, IČ: 68595603, se sídlem na adrese Soběšická 50, 61400 Brno, telefon: 739 068 522, e-mail: dasa.zednikova@audio3.cz.

Důvody zpracování osobních údajů

  • Vyřízení objednávky a řešení případných reklamací.
  • Abychom vám mohli odesílat objednávky a zajistit efektivní vyřešení vašich případných požadavků a reklamací, zpracováváme vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, e-mail, telefonní číslo, číslo bankovního účtu, objednané zboží a jeho cenu.
  • Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy. Vaše osobní údaje, které jsou nezbytné pro řádné poskytnutí služeb, resp. pro splnění všech našich povinností, ať již tyto povinnosti vyplývají ze smlouvy mezi námi či z obecně závazných právních předpisů musíme zpracovávat bez ohledu na vámi udělený souhlas po dobu stanovenou příslušnými právními předpisy. U daňových dokladů je tato doba nejméně 10 let).
  • Zasílání newsletteru a obchodních nabídek: abychom Vás mohli informovat o aktuálních nabídkách a slevách, zpracováváme Vaše jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Právním důvodem tohoto zpracování je váš souhlas, který nám poskytujete při vyplnění registračního formuláře a který můžete kdykoli odvolat.

Předávání osobních údajů třetím subjektům

  • Doručení zboží: vámi zvolený dopravce by vám nebyl schopen doručit objednané zboží, pokud bychom mu nepředali údaje, kam a komu konkrétně má zboží doručit. Takto předané údaje zahrnují vaše jméno a příjmení, doručovací adresu, tel. číslo a emailovou adresu (dopravce vás může informovat o doručování zásilky) a částku, kterou je třeba při převzetí zboží uhradit. Dopravce je ve vztahu k osobním údajům, které mu předáme, oprávněn zpracovávat je pouze pro účely doručení zboží.