Tam Tam Batucada (Miloš Vacík) - Miloš Vacík & Tam-Tam Batucada

Jsme brazilská bubenická show. Hrajeme karnevalovou sambu z oblastí Rio de Janeiro a Bahia. Jsme orchestr složený z bubeníků a perkusistů, který určitě nepřeslechnete ani nepřehlédnete.

Jak v zimě, tak v létě vás nabijeme energií pocházející ze slunných oblastí Brazílie, ale také celé jižní Ameriky, Kuby i Afriky. Připomeneme vám rytmy samba reggae, samba batucada, maracatú, timbalada, rumba, afrosamba a jiné.

Už od roku 1999 víříme pod vedením píšťalky Miloše Vacíka vody nejen české hudební scény. Vystupujeme na domácích i zahraničních festivalech, byli jsme u otevření Sazka Areny, povzbuzujeme na mezinárodních marathonech (pravidelně zejména v Praze a Drážďanech), hrajeme na charitativních akcích, viděli jste nás v přímých televizních přenosech z Českých Lvů a Miss, na slavnostních zahájeních provozu několika obchodních center i TV Barrandov, hráli jsme v Egyptě, v Řecku, v Monaku a v neposlední řadě také na EXPO 2010 v Číně. V roce 2013 jsme vystupovali na zahajovacím ceremoniálu Super Poháru UEFA.

Strhující rytmy skupiny Tam Tam Batucada pod vedením kapelníka Miloše Vacíka vychází na nové nahrávce. Bílo-zelení bubeníci slaví tento rok 20 let na hudební scéně a při této příležitosti vydávají nové album. Je to ohlédnutí za dvaceti lety plnými úžasných dobrodružství s rytmem, sambou a perkusemi, jak nahrávku definuje sám Miloš Vacík, který album také produkoval. Tato ojedinělá nahrávka nemá v rámci žánru na domácím trhu obdoby. Je unikátní množstvím rytmů, bohatou a pestrou aranží a také tím, že je určitou kronikou originálního hudebního tělesa, které se zúčastnilo mnoha prestižních akcí a koncertů doma i v zahraničí. Tam Tam Batucada slaví 20 let se sambou v srdci Evropy. A není náhoda, že za propagaci brazilské kultury převzal Miloš Vacík cenu přímo v Rio de Janeiru.
20 let fenoménu - výpravné dvojalbum mapující dobrodružství s rytmem, sambou a perkusemi


Potřebujete podrobnější informace k tomuto titulu? Napište nám.

Seznam skladeb
1. Gaia Samba
2. Afro Mamma We
3. Timbalada
4. Samba Soya
5. Maracatú Massa
6. Reggae Nova
7. Zuki Merenge
8. Tale
9. Timbasao
10. Talking Drums and Cink
11. Yo Yo Ilé Ayé
12. Sabar Song
13. Berimbao Run
14. Ba Tucan

Hlídací pes - zasílání novinek:


   Přehled všech Vámi zadaných položek naleznete zde

  sledovat novinky interpreta Tam Tam Batucada (Miloš Vacík)
  sledovat novinky od vydavatele Supraphon
  sledovat novinky v kategorii Ostatní
  sledovat novinky v oddělení Brazil/Latin Pop

 emailová adresa: 

Nejbližší tituly v katalogu:

Meduna Jan - Thomas: Neuvěřitelná hrdinství Sama H

Vydavatel: Tympanum | Vydáno: 8.4.2019

Cena: 422 Kč

Tam Tam Batucada (Miloš Vacík) - Tam Tam Batucada (LP+CD)

Vydavatel: Supraphon | Vydáno: 12.4.2019

Cena: 765 Kč